Dupa ce am uitat emailul de jsp nu puteam sa ma mai jok poker la poker.com

si l-am intreb pe paul dk poate sa imi zica mailul ca parola o stiam ...
dar binenteles ca n-am primit raspuns
si acum 10min am incercat asa : djtiesto_elements@yahoo.com
elements of life e my favourite

si a mers

ai inca mai am acc pe carbonpoker si reintru in turnee

sunt f f happy
ps: pe bune