d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > La Sfarsit De An > Un Mesaj
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Dec 31 2007 01:29pm
Am incercat.
De mai multe ori.
Dar...cred ca este prea mult.
Celor cativa ( putini) care merita va spun la revedere.
Pe acest forum nu voi mai posta 6 luni .
Daca acest forum va deveni ce trebuie sa fie si nu vor mai exista posturi cu
limbaj sub orice critica>.voi reveni.
Daca nu>>succes !

Am facut acest post acum, sa pot incepe un an nou pe curat...

FLO
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 31 2007 01:35pm
sal!!

LA MULTI ANI!!
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 31 2007 05:10pm
La Multi Ani Florine
imi pare rau pentru oamenii ok de pe aici care renunta din cauza... lipitorilor(am fost bland in exprimare)

Sa ne vedem cu bine..atunci cand o sa revii bier.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Dec 31 2007 11:10pm
poi nu inteleg de ce trebuie sa nu mai postezi tu in loc sa nu mai posteze cei care folosesc limbajul mentionat de tine
cum moderatori exista, daca nu place se poate da report
apropos: La multi ani!
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Jan 1 2008 02:06am
ehh si uite asa sa dus 2007.. bai flo.. sper ca nu te-am jignit pana acuma.. dar..in caz de am facuto , sa sti ca nu a fost intentionat.. imi cer scuze.. si asta e


ai grija de tine.. smile.gif eu ma mut la polonezi pe forum incepand din data de 8 a aceastei luni ofc
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 1 2008 06:47am
Quote (napsterz0r @ Tue, 1 Jan 2008, 10:06)
ehh si uite asa sa dus 2007.. bai flo.. sper ca nu te-am jignit pana acuma.. dar..in caz de am facuto , sa sti ca nu a fost intentionat.. imi cer scuze.. si asta e


ai grija de tine.. smile.gif eu ma mut la polonezi pe forum incepand din data de 8 a aceastei luni ofc


tu habar nu ai poloneza ??? laugh.gif
la multi ani lume!
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Jan 1 2008 07:07am
Quote (MrDjBthu @ Tue, 1 Jan 2008, 13:47)
tu habar nu ai poloneza ??? laugh.gif
la multi ani lume!


asta e problema.. vrei sa ma duc la ger? .. adica.. daca stau sa ma gandesc ger is perfecti!:D

Guten Rutsch ins neue Jahr .. Und Wiedersehen zu den rom- Sub-Forum
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 1 2008 07:08am
Quote (napsterz0r @ Tue, 1 Jan 2008, 15:07)
asta e problema.. vrei sa ma duc la ger? .. adica.. daca stau sa ma gandesc ger is perfecti!:D

Guten Rutsch ins neue Jahr .. Und Wiedersehen zu den rom- Sub-Forum


si asta ce inseamna ?
oricum am vaga impresie ca nu stii nici ger tongue.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Jan 1 2008 07:10am
greseala mea.. scuze.. acum am vazut ca nu au subforum astia din ger.. asa ca ma gasiti pe russia !:D




счастливого нового года .. и bye к rom subforum
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Jan 1 2008 07:13am
Quote (napsterz0r @ Tue, 1 Jan 2008, 15:10)
greseala mea.. scuze.. acum am vazut ca nu au subforum astia din ger.. asa ca ma gasiti pe russia !:D




счастливого нового года .. и bye к rom subforum


boule!
se numeste deutch ... poate de aia l-ai ratat tongue.gif
http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=149
laugh.gif
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll