Quote (Arx_X @ Mon, Dec 31 2007, 12:05pm)
nu mai am link-ul ..dar auzit si chestii d genul " it's a magic 4/40 javelin so it gets 2 sox" si asta chiar ieri...
multe mai vezi si auzi..dar nu trebuie luate prea in serios..si noi eram boons ...candva

Un An Nou mai bun , exact asa cum vi-l doriti

asta le intrece pe toate cu soc in javelins XD