Quote (RO_Marci @ Fri, 28 Dec 2007, 20:23)
m-am uitat si eu nu am "d2jsp donor forum". apare automat dupa ce donezi sau tre sa faci ceva pentru asta?
apare Doar dupa ce primesti accesul la el>>dupa mai multe criterii>>nu doar ca ai donat.
Si e bine sa nu il ceri daca ai donat si nu ai primit access>>mai asteapta si poate, intr-o zi vezi ca il ai
rabdarea e o calitate pe aici pe forum
FLO