d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Akm Putem...
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 24 2007 02:31am
sa mai fak un topic cu trade market si faceati faza k nu suntem akolo la sub forums sau km asha ceva na k akm suntem biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 25,298
Joined: Aug 23 2006
Gold: 8,263.60
Trader: Trusted
Dec 24 2007 08:12am
Nu este nevoie de un "Market" in subforum ca nu avem destul traffic.
Member
Posts: 2,433
Joined: Mar 20 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 26 2007 03:44am
Quote (MrBommel @ Mon, Dec 24 2007, 02:12pm)
Nu este nevoie de un "Market" in subforum ca nu avem destul traffic.


sunt de acord cu tine smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll