Quote (cristi148 @ Fri, Dec 21 2007, 03:18pm)
prietenul ofc
pt cei care au raspuns fata, iata viata voastra pe scurt: sunteti niste labagii de 13-25 de ani care in mom in care veti da si voi de pizda, o sa uitati de toti din jurul vostru, veti munci ca niste sclavi de dim pana seara si veti ajunge bogati la batranete, regretand viata pierduta in cazul bun..
u mai dute in plm noob prost dak u vezi viata asha esti un mare noob pot sa am si prieteni si fete si din partea mea ii luam pe amandoi nap si baba no luam chiar dak aveam loc k mam saturat de babe si mosi kre stau prin tramvaie / autobuze si iti cer locu " maica dami si mie locu k sunt batrana " si dak nu le dai se mai ia si in gura k tn asha k esti un mare noob prost idiot...