d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Ai Face In Situatia Asta ?? > Un Fel De Autocunoastere
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 21 2007 05:38am
Mergi cu masina si pe marginea drumului fac autostopul 3 persoane:
1.Prietenul cel mai bun care il stii din copilarie
2.Fata visurilor tale ( blonda bruneta , grasa slaba cum vrei tu tongue.gif )
3.O batranica foarte bolnava care are nevoi de ingrijire medicale rapide sau moare

Pe cine iei in masina daca ai numa un loc liber restul ii ocupat co bagaje si alte chestii


Si nu are nimenii telefon pt a chema abmulanta ( pt batranica )

This post was edited by GriffonsEye on Dec 21 2007 05:49am
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Dec 21 2007 07:00am
fata visurilor mele nu ar face nicioadata autostopul
prietenul meu cel mai bun nici atat plus ca are masina
iar baba are moca pe ratb asa ca merg linistit mai departe

edit: de ce dracu ai dat 5 fg pt bold ???

This post was edited by MrDjBthu on Dec 21 2007 07:01am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 21 2007 07:01am
fata ofc..
edit: cemi pasa mie de baba ohmy.gif

This post was edited by DyCa4EveR on Dec 21 2007 07:04am
Member
Posts: 2,986
Joined: Jul 18 2006
Gold: 0.00
Dec 21 2007 07:18am
prietenul ofc

pt cei care au raspuns fata, iata viata voastra pe scurt: sunteti niste labagii de 13-25 de ani care in mom in care veti da si voi de pizda, o sa uitati de toti din jurul vostru, veti munci ca niste sclavi de dim pana seara si veti ajunge bogati la batranete, regretand viata pierduta in cazul bun..

This post was edited by cristi148 on Dec 21 2007 07:20am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 21 2007 08:06am
Quote (cristi148 @ Fri, Dec 21 2007, 03:18pm)
prietenul ofc

pt cei care au raspuns fata, iata viata voastra pe scurt: sunteti niste labagii de 13-25 de ani care in mom in care veti da si voi de pizda, o sa uitati de toti din jurul vostru, veti munci ca niste sclavi de dim pana seara si veti ajunge bogati la batranete, regretand viata pierduta in cazul bun..


u mai dute in plm noob prost dak u vezi viata asha esti un mare noob pot sa am si prieteni si fete si din partea mea ii luam pe amandoi nap si baba no luam chiar dak aveam loc k mam saturat de babe si mosi kre stau prin tramvaie / autobuze si iti cer locu " maica dami si mie locu k sunt batrana " si dak nu le dai se mai ia si in gura k tn asha k esti un mare noob prost idiot...
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 21 2007 08:09am
io iau baba biggrin.gif

no shit . oricare din ceilalti doi ar intelege sau n-ar fi pritenul cel mai bun \ fata visurilor

P.S. cine stie , ma mai baga dracu in testament sau are o nepoata ...mhhhhhhh . biggrin.gif

This post was edited by Taiko on Dec 21 2007 08:10am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 21 2007 08:46am
da ..ma rog

fiecare ati facut alegeri..frumoase
eu personal dau rq jos bagajele care ocupa loc si ii iau p toti...
poat ramane prietenul jos k nu cumva sa se dea la fata biggrin.gif
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Dec 21 2007 10:19am
La ce prieteni am eu as ramane cu batranica ! cry3.gif
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 21 2007 02:06pm
unii nu tare au inteles ce am vrut sa zic
deci in masina nici cum nu poti sa faci loc pt toti

Care raspunde cum trebe are 50 fg de la mine

va mai amintesc in masina nu poti nici cum sa faci loc pt toti numa pt unu
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 21 2007 02:10pm
aaa asha as lua pretenu pe capota sa simta briza baba o bag in portbagaj si fata k mn simplu k buna ziua biggrin.gif
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll