Quote (Taiko @ Wed, Dec 19 2007, 12:20pm)
Iti faci caracter. joci , faci lvl , ajungi la 71.
Faci master quest.
Daca il treci, primesti 10 guild points. daca nu treci primesti 1.
Daca esti intr-o ghilda, practic aceasta primeste punctul , iar cine se uita in pagina cu membri a ghildei va vedea in dreptul tau ca tu l-ai facut punctul sau punctele acelea.
cand pleci din ghilda, ghilda ramane cu punctul , tu vei avea 0 din nou cand intri in alta ghilda.
ms