d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cum E Cu Guild Points La Ladder Slasher ?? > Help
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 19 2007 05:05am
numa daca ma guild facut de mine imi da guild points??

sau cum sta treaba
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 19 2007 05:20am
Iti faci caracter. joci , faci lvl , ajungi la 71.
Faci master quest.
Daca il treci, primesti 10 guild points. daca nu treci primesti 1.
Daca esti intr-o ghilda, practic aceasta primeste punctul , iar cine se uita in pagina cu membri a ghildei va vedea in dreptul tau ca tu l-ai facut punctul sau punctele acelea.
cand pleci din ghilda, ghilda ramane cu punctul , tu vei avea 0 din nou cand intri in alta ghilda.
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 19 2007 05:56am
Quote (Taiko @ Wed, Dec 19 2007, 12:20pm)
Iti faci caracter. joci , faci lvl , ajungi la 71.
Faci master quest.
Daca il treci, primesti 10 guild points. daca nu treci primesti 1.
Daca esti intr-o ghilda, practic aceasta primeste punctul , iar cine se uita in pagina cu membri a ghildei va vedea in dreptul tau ca tu l-ai facut punctul sau punctele acelea.
cand pleci din ghilda, ghilda ramane cu punctul , tu vei avea 0 din nou cand intri in alta ghilda.


ms
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll