d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Napsterz0r-----> Uitati Toti Ce A Facut Asta =)) > Date Ba Ca Esti Nebun Sa Mor Eu De Nu
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 9 2007 05:36pm
mura_muratura87 .: clar
mura_muratura87 .: bine ma
Dani: imi dai programu ala sau nu zimi ?
Dani: sa mor eu ba zici ca ai 12 ani si nu intelegi..
mura_muratura87 .: lasa ma
mura_muratura87 .: nu te credeam asa
mura_muratura87 .: nu imi imprumuti si mie itemle
mura_muratura87 .: lasa ma
Dani: tu ce pula me mi-ai dat mie sa pot sa am 100% incredere in tine ?
Dani: nu te supara ca iti zic dar nu pot sa dau asa iteme la cineva..
BUZZ!!!
mura_muratura87 .: ba coae
mura_muratura87 .: iti las si acc meu
mura_muratura87 .: vrei
mura_muratura87 .: sa te simti bine
mura_muratura87 .: ba eu am incredere in tine ma
mura_muratura87 .: ca te stiu baietas
Dani: poi da sa intru sa explorez si vorbim
Dani: zi acc si pass sa vad si mai vb atunci..
mura_muratura87 .: mura- pass reload
Dani: nu merge ..
mura_muratura87 .: ai vrut sa schimbi passu
mura_muratura87 .: am dat recovery
Dani: lol
Dani: cand sa schimb passu ?
Dani: cand sa schimb passu ?
Dani: in 2 secunde ?
Dani: ba tu ma futi deja.. lol
Dani: deja ma furi nu ?
BUZZ!!!
Dani: ce faci ba ?
BUZZ!!!
Dani: ba
BUZZ!!!
You have requested contact details from mura_muratura87 ..

You have requested contact details from mura_muratura87 ..

Dani: ce faci ba
mura_muratura87 .: stau
Dani: mnoah nu imi dai passu la contu tau ?
Dani: ba
Dani: ce faci imi dai Programu ala sau nu ?
mura_muratura87 .: ti-am zis si eu
mura_muratura87 .: imi dai itemele dupa baba
mura_muratura87 .: sa pun pe ea
mura_muratura87 .: si iti dau
mura_muratura87 .: ce esti greu de cap
Dani: deci ii clar m-ai furat de un account
Dani: ms fain
Dani: Stii ce Reputatie iti fac de acuma sa mor io
Dani: lasa ca vezi tu
mura_muratura87 .: vrei sa ramai fara niciun acc ?
Dani: deci ba dupa ce ma furi ma si ameninti nu ?
Dani: deci ba dupa ce ma furi ma si ameninti nu ?
Dani: deci ba dupa ce ma furi ma si ameninti nu ?
Dani: nu te credeam asa ba
Dani: si nu poti sa ma lasi fara acc ca nu stii cum
mura_muratura87 .: nici eu pe tine
Dani: am mai multe faze si nu poti
mura_muratura87 .: vrei sa-ti arat ?
Dani: da te rog
mura_muratura87 .: vrei sa-ti arat
Dani:
mura_muratura87 .: da fi atent
mura_muratura87 .: nu zici nik
Dani: ba
mura_muratura87 .: iti dau delet la toate chars
Dani: stai ba
mura_muratura87 .: deci vorbesc serios
mura_muratura87 .: imediat
mura_muratura87 .: stai 2 sec
mura_muratura87 .: cand oi avea tu cap ca mine
mura_muratura87 .: stai asa
Dani: ok acuma vb pe jsp despre tine
Dani: cu bomel si tori
Dani: cu bomel si toti
mura_muratura87 .: bravo
mura_muratura87 .: termini sau zici pa la bn1-dani
mura_muratura87 .: si la toate
mura_muratura87 .: ?
Dani: io am inceput ?
Dani: io am inceput ?
mura_muratura87 .: ai incercat sa-mi schimbi parola asta
mura_muratura87 .: e
Dani: ba esti handicapat ?
Dani: esti intreg la minte ?
Dani: tu deja ai schimbat la a mea
BUZZ!!!
mura_muratura87 .: schimb si la astea acuma
mura_muratura87 .: si vezi ca sunt si eu pe d2jsp
Dani: la care la astea ?
BUZZ!!!
You have requested contact details from mura_muratura87 ..

mura_muratura87 .: ?
Dani: BUZZ!!!
mura_muratura87 .: schimb si la astea acuma
mura_muratura87 .: si vezi ca sunt si eu pe d2jsp
Dani: la care la astea ?
BUZZ!!!
Dani: Esti off pe jsp
muramuratura_mura: ba
muramuratura_mura: tre sa ai cap
muramuratura_mura: sa nu te vada uni
muramuratura_mura: greu pentru alti
Dani: bine ba
Dani: deci sa ma lamuresc
Dani: deci sa ma lamuresc
BUZZ!!!
BUZZ!!!
Dani: m-ai furat
muramuratura_mura: nu
muramuratura_mura: dnd
Dani: da ce ai facut ?
Dani: dami passu de la acc inapoi
Dani: dami passu de la acc inapoi
muramuratura_mura: dupa ce ai incercat sa ma furi
Dani: cu ce pula me aam incercat
Dani: cu ce pula me aam incercat
Dani: ok dute sa imi sugi pula de noob
Dani: acuma m-ai futut si te-ai luat de cine nu trebuia
Dani: trebuia sa ai tu tagu ala de
muramuratura_mura: ok
Dani: locked / scammer
muramuratura_mura: ba
Dani: nui bai
muramuratura_mura: zi pa la acc
muramuratura_mura: gata
muramuratura_mura: mai enervat
Dani: duten mata
muramuratura_mura: brb
muramuratura_mura: vorbim peste 7 minute
muramuratura_mura: brb
Dani: dute sa iti moara neamu in sida
Dani: sa ma sugi de coae
Dani: esti cel mai Cretin om sa mor eu de nu
Dani: sparte id de mess si mailu ca altceva nu poti
Dani: JET
Dani: si nu minti ca ai 21 de ani nub
Dani: ca ai 18
Dani: sa mori in accident de masina calat pe coae de un cal
Dani:

Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 9 2007 05:50pm
si pana la urma ai ramas fara acc? oricum , injuratura de sfarsit a for geniala biggrin.gif
ce sa faci .. de cacat unii .
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 9 2007 05:57pm
da m-o lasat fara acc sad.gif

ms fac tot posibilul sa il injur =))

o fost locked scammer odata si na ... ------------------------------------: MURAMURATURA-MURA :------------ asta e id lui de mess

This post was edited by b1dani on Dec 9 2007 06:00pm
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Dec 9 2007 06:01pm
ala nui id lui madalin sa sti
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 9 2007 06:04pm
ce acc are mura ?


nu are mura- ?


hai ca stiu ca ma intelegeam bine cu el pana sa ma fure , dal in gm de analfabet adoptat
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Dec 9 2007 06:06pm
Quote (b1dani @ Mon, 10 Dec 2007, 00:04)
ce acc are mura ?


nu are mura- ?


hai ca stiu ca ma intelegeam bine cu el pana sa ma fure , dal in gm de analfabet adoptat



dupa cate vad eu ai vb cu el pe mess nu?


il al 2 rand madalin nu are id asta de mess

si nul vad in stare sa faca asa ceva

Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 9 2007 06:10pm
atunci de unde stia accu meu si toate detalile ?

nimeni de pe d2 nu are id meu de mess !

si imi da wisper cu accu lui original si intra cu al hai ba ca stiu 100% ca el a fost !!!
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Dec 9 2007 06:14pm
Quote (b1dani @ Mon, 10 Dec 2007, 00:10)
atunci de unde stia accu meu si toate detalile ?

nimeni de pe d2 nu are id meu de mess !

si imi da wisper cu accu lui original si intra cu al hai ba ca stiu 100% ca el a fost !!!


:|
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Dec 9 2007 06:33pm
1 la mana.. am accs .. muratura si mura- si.. suidek87... trebuie sa fi destul de prost.. sa dai acc la toti.. mai ales ca are acc mura_ , si 2... a mai fost 1 topic pe aici cu subiectul asta.. ca 1 anumit personaj face scamm pe aici.. bla bla.. what to say more?

This post was edited by napsterz0r on Dec 9 2007 06:43pm
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 9 2007 06:57pm
dute ba sa nu zic !!

tu esti ca vb cand jucam pe Hc ! bai handicapat olog auzi ba ? ( defapt citesti nu auzi )

dute zii la Mata sa imi faca o vizita !

nu fa pe prostu !!!!

si E ADEVARAT !
Go Back To Romanian Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll