nici eu nu cred k e Ladder...si dak totusi e , cum zicea Mada ..ma frec in el d2..trec la heavy DoTA , gothic 3 si 4 , jedi si alte chestii care nu implica dupping sau mass buggs..pacat totusi k era un joc distractiv pana au inceput astia cu dupes si bugguri
btw..cred k dak s-ar gasii cativa impatimiti in ale hackingului am putea transforma putin d2-ul (k in cazul realm venom ) ..si nu ma refer la a schimba jocul tuturor..ci doar itemele noastre..sau sa-mi fac char d lvl 101