d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Care Stie Cum E Cu Clone Hunter Ala?
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 8 2007 10:08pm
zicetim si mie daca stiti pls

e program sau ce?
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Dec 9 2007 12:34am
si eu as fi curios sa stiu!
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 9 2007 03:19am
d fapt din cate stiu e doar the usual windows applications ...
adik ai nevoie doar d ip-ul jocului in are esti si d un site care monitorizeaza Soj count(soj vandute..pe fiecare ip)

si cand ai chestiile astea..practic "vanezi" ip-urile hot(care mai au nevoie d 2-3 soj k sa apara DC) si ..dak ai noroc..si apare

mai multe nush acum ..k mi se pare o pierdere d timp ...avand in vedere k iei unid cu 37-40 fg..si nu pierzi ore intregi sad.gif
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Dec 9 2007 04:12am
Quote (Arx_X @ Sun, 9 Dec 2007, 11:19)
d fapt din cate stiu e doar the usual windows applications ...
adik ai nevoie doar d ip-ul jocului in are esti si d un site care monitorizeaza Soj count(soj vandute..pe fiecare ip)

si
cand ai chestiile astea..practic "vanezi" ip-urile hot(care mai au
nevoie d 2-3 soj k sa apara DC) si ..dak ai noroc..si apare

mai multe nush acum ..k mi se pare o pierdere d timp ...avand in vedere k iei unid cu 37-40 fg..si nu pierzi ore intregi sad.gif


site-urile sunt cu 1 - 2 pasi in urma mereu
am verificat eu...

se
face altfel..dar nu are rost explicatia...e lunga si e nevoie de o
echipa mai mare...cat de mare>>si de fg / good traders

asa se vand unid cu zecile...din echipa

dar de echipe nu prea putem vorbi asa ca...
( ca sa nu credeti ca vb fara o baza >. vedeti la LS>>prietenii stiu de ce ! )

noroc,

FLO

This post was edited by FLOKING24 on Dec 9 2007 04:12am
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Dec 9 2007 04:15am
ideea cu siturile ramase in urma se poate sa fie ok..eu stiu doar k sezonul trecut am piscat un DC folosind chestia asta..pura plictiseala tongue.gif
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Dec 9 2007 07:31am
Care stie sa faca bine sa zica smile.gif
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 9 2007 06:58pm
cine stie cunoaste , eu nu cunosc smile.gif))
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Dec 10 2007 04:45pm
Quote (Arx_X @ Sun, 9 Dec 2007, 11:19)
d fapt din cate stiu e doar the usual windows applications ...
adik ai nevoie doar d ip-ul jocului in are esti si d un site care monitorizeaza Soj count(soj vandute..pe fiecare ip)

si cand ai chestiile astea..practic "vanezi" ip-urile hot(care mai au nevoie d 2-3 soj k sa apara DC) si ..dak ai noroc..si apare
mai multe nush acum ..k mi se pare o pierdere d timp ...avand in vedere k iei unid cu 37-40 fg..si nu pierzi ore intregi sad.gif


Si mai practic, nu le gasesti niciodata.
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Dec 10 2007 04:48pm
Quote (B4al @ Mon, 10 Dec 2007, 22:45)
Si mai practic, nu le gasesti niciodata.


crezi tu ca nu le gasesti ... smile.gif))
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Dec 10 2007 05:24pm
Quote (Tz1cn1Tu @ Tue, 11 Dec 2007, 00:48)
crezi tu ca nu le gasesti ... smile.gif))


pai tu gasesti 2-3 jocuri intr`o ora. daca ai sub 80 e pierdere de timp.

Am tras io cu urekea la un vecinu`...
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll