Quote (b1dani @ Sat, 8 Dec 2007, 23:38)
Vai Mura

ms de help cand am jucat pe hc totusi

te aventurai ca Nebunu

pai... pai ca efectiv nu aveau ce sa-mi faca.. ce pot sa zic.. blizzard e de vina... oricat de pathetica e scuza asta.. dar asa e :| , in fine.. daca se gaseste vrunu` care cumpara iteme dp site-uri.. ca trebe sa apara si pe hc

si o cumpara ele sks.. o sal refac.. daca nu.. bag beep in el
This post was edited by napsterz0r on Dec 8 2007 05:59pm