Quote (RO_Byron @ Tue, 4 Dec 2007, 17:29)
..pe alocuri te plictiseste dar il salveaza finalul.In rest "gladiatorul" isi face treaba bine ca si "batman".Acu' ma pregatesc sa vad "Rescue Down"...tot cu "batman".
Zicea un ziarist pierdut in umbrele timpului ca un film bun niciodata nu va avea un titlu lung. Uhmm...si strict american.
Gladiatorului, cu toata lipsa de respect pentru Russel Crowe, care in week-end ca hobby inventat mai bate cate`un receptioner savurand spre deliciu` paparazzi-lor un martini dupa 3-4 pahare john daniels...n`a impresionat, ba dimpotriva. Un film as zice previzibil, ce ciupea un pic coarda nationalismului.. pune in valoare lupta pentru ansamblul cauza-ideal. Personal, nu m`a impresionat.
Batman, mi`o placut. Da` nu`l incadrez la filmele cu target oameni ce`au facut pasu` la grupa mare.
To Yuma, doar suna prost, nu`mi gadila interesu`....poate`mi dai tu detalii

Ultimu` film (si bun) ...mmmm ... Closer.