d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Euro 2008 > Grupa Noastra
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 2 2007 08:34am
Romania, Franta, Italia, Olanda .

Din punctul meu de vedere, echipe apropiate ca valoare. singura mai detasata este Italia. Franta a scazut mult , iar Olanda o cunoastem , nu e departe de noi. Italia ar putea fi o problema....mica.. . Eu zic ca ne calificam mai departe, si in acest mod scapam de doua contracandidate la titlu biggrin.gif
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Dec 2 2007 12:35pm
esti f optimist....io zic ca nu dam gol..
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Dec 2 2007 02:22pm
eu..nu cred in coincidente...

cred ca vom fi locul 4>>asta e ce cred ca o sa fie.

De dorit...doresc locul 1 >> 8)
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 2 2007 02:31pm
Quote (FLOKING24 @ Sun, Dec 2 2007, 10:22pm)
eu..nu cred in coincidente...

cred ca vom fi locul 4>>asta e ce cred ca o sa fie.

De dorit...doresc locul 1 >> 8)



lol de dorit toti romani doresc 1 ..
asta este cel mult locul 3...
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Dec 2 2007 02:52pm
Quote (bilstan @ Sun, Dec 2 2007, 06:35pm)
esti f optimist....io zic ca nu dam gol..


laugh.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 2 2007 03:04pm
ceai ma km sa nu dam gol si un autogol e bun mkar marcam ^^
Member
Posts: 5,822
Joined: Aug 2 2007
Gold: 20.61
Warn: 20%
Dec 2 2007 05:24pm
italy > you
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Dec 3 2007 09:56am
Quote (JoGaBonit0 @ Mon, Dec 3 2007, 01:24am)
italy > you


Macaronar spammer, dar sunt de acord. dpdv fotbalistic doar . e singura echipa care zic eu o sa fie mai problematica din grupa. pe francezi ii batem pe greselile lor iar la olandezi le phutem jocul cu lejeritate daca baga pitzi pe cine trebuie pe teren. italia poate sa ne dea la caca urat de tot , dar la fel ca la loto , eu sper.... biggrin.gif
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Dec 3 2007 09:58am
frate poate ati uitat ce vedete are italia ..si frantza.si olanda hai ca cu aia mai ee cum mai e dar italia si frantza :| laso dracu
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Dec 3 2007 11:02am
Quote (Taiko @ Mon, Dec 3 2007, 05:56pm)
Macaronar spammer, dar sunt de acord. dpdv fotbalistic doar . e singura echipa care zic eu o sa fie mai problematica din grupa. pe francezi ii batem pe greselile lor iar la olandezi le phutem jocul cu lejeritate daca baga pitzi pe cine trebuie pe teren. italia poate sa ne dea la caca urat de tot , dar la fel ca la loto , eu sper.... biggrin.gif


+1

Quote
frate poate ati uitat ce vedete are italia ..si frantza.si olanda hai ca cu aia mai ee cum mai e dar italia si frantza :| laso dracu


+1
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll