Romania, Franta, Italia, Olanda .
Din punctul meu de vedere, echipe apropiate ca valoare. singura mai detasata este Italia. Franta a scazut mult , iar Olanda o cunoastem , nu e departe de noi. Italia ar putea fi o problema....mica.. . Eu zic ca ne calificam mai departe, si in acest mod scapam de doua contracandidate la titlu