d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Help Me Pls > :)
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Nov 29 2007 12:27pm
Cu amabilitatea de a va intreba , are cineva un bot de soso , sau hammerdin pentru ca am nevoie mare ? tongue.gif


P.S : Raman Dator biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 25,298
Joined: Aug 23 2006
Gold: 8,263.60
Trader: Trusted
Nov 29 2007 12:28pm
Quote (Cipy @ Thu, Nov 29 2007, 07:27pm)
Cu amabilitatea de a va intreba , are cineva un bot de soso , sau hammerdin pentru ca am nevoie mare ? tongue.gif


P.S : Raman Dator biggrin.gif


Nu este voie sa vorbim despre 3rd party programms pe aica. Te rog frumos sa nu faci un repost - mersi.

Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll