Quote (Cipy @ Thu, Nov 29 2007, 07:27pm)
Cu amabilitatea de a va intreba , are cineva un bot de soso , sau hammerdin pentru ca am nevoie mare ?

P.S : Raman Dator

Nu este voie sa vorbim despre 3rd party programms pe aica. Te rog frumos sa nu faci un repost - mersi.