Quote (DyCa4EveR @ Wed, 28 Nov 2007, 19:55)
pey ai vazut k la assa bagi in sk venomu ala plm si cu bramble si manusi trang i mareste dmg da dak nai nici un sk cu venom si iei psn doar din sc sau facet se pune dmgului +5 din facet?

la assa ala se cheama precast. Google for the whole story
2 X 6 venom claws 2 sox 5/5 in
3 shadow 20 fcr / dex/str 2 sox circlet 2 x 5/5 in
si bramble.
= precast. Duh