d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Sa Fugarim Niste Pui ... > Sa Ne Plictisim Dara.
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 28 2007 02:31am

Deci, faza e simpla ...

Stiti ca sunt niste pui care cotcodacesc pe acolo prin town a1 ? ia sa ii fugarim pana la blood raven. Cine duce primu un pui la blood raven.
Ca sa fie mai interesant, ne facem hardcore level 10 ? wink.gif Sau pe hell, level 90 ? wink.gif

(b4al a ramas cam tampit cand a auzit faza cu puii, sorry b4al)
(arx_x deja tot radea pe acolo, numa hostiles incerca sa faca, d'apoi n-avea cu cine)
Banned
Posts: 190
Joined: Nov 26 2007
Gold: 0.00
Nov 28 2007 02:45am
amuzanta ideea smile.gif dar dk nu ai altceva de facut merita incercata tongue.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 28 2007 02:51am

Este parerea mea ca fiecare are exact atatia bani cati are nevoie, problema este cum ii foloseste.
SuperChampion vrei niste pietricele ? trebe sa le arunc ca nu mai prea imi trebe. Tot fg-u tau pentru multe pietricele ?
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 28 2007 03:31am
Quote (the_rest @ Wed, 28 Nov 2007, 10:31)
Deci, faza e simpla ...

Stiti ca sunt niste pui care cotcodacesc pe acolo prin town a1 ? ia sa ii fugarim pana la blood raven. Cine duce primu un pui la blood raven.
Ca sa fie mai interesant, ne facem hardcore level 10 ? wink.gif Sau pe hell, level 90 ? wink.gif

(b4al a ramas cam tampit cand a auzit faza cu puii, sorry b4al)
(arx_x deja tot radea pe acolo, numa hostiles incerca sa faca, d'apoi n-avea cu cine)


Nu mi`ai stimulat simtu` umorului.

Banuiesc c`ai o deficienta mentala.

Consulta un preot numit si popă pe tema asta.

Cu tine nu`mi permit sa fiu subtil.

This post was edited by B4al on Nov 28 2007 03:32am
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 28 2007 04:27am
Quote (the_rest @ Wed, 28 Nov 2007, 10:31)
Deci, faza e simpla ...

Stiti ca sunt niste pui care cotcodacesc pe acolo prin town a1 ? ia sa ii fugarim pana la blood raven. Cine duce primu un pui la blood raven.
Ca sa fie mai interesant, ne facem hardcore level 10 ? wink.gif Sau pe hell, level 90 ? wink.gif

(b4al a ramas cam tampit cand a auzit faza cu puii, sorry b4al)
(arx_x deja tot radea pe acolo, numa hostiles incerca sa faca, d'apoi n-avea cu cine)


chiar daca esti "special" noi tot te iubim heart.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 28 2007 05:28am
this thread blows smile.gif
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 28 2007 05:55am

b4al: iti place marylin manson ?
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 28 2007 11:45am
Quote (the_rest @ Wed, 28 Nov 2007, 13:55)
b4al: iti place marylin manson ?


ejaculez de fiecare data.
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Nov 28 2007 11:48am
Quote (B4al @ Wed, 28 Nov 2007, 17:45)
ejaculez de fiecare data.


smile.gif)))
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 28 2007 03:18pm
ok ok ..rest..da ai uitat k noi 2 am facut faza cu puii ..si am ajuns cu AL MEU la blood raven...
si te-ai ofticat..si ai zis k..niciodata nu stii al cui pui l-ai dus acolo..io crek era puiu lu akara..k prea s-o plans dupa wink.gif
Go Back To Romanian Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll