Quote (MrBommel @ Tue, 27 Nov 2007, 22:00)
Gata cu postcounter numai este visible pentru alti in threaduri... duar sa puate uita la postcounter in profile si in Private Message.
Ce credeti ? Este bine ca sa a luat postcounter drin threaduri sau nu va place ?
Daca paul se scarpina`n nas, hai sa ne scarpinam si noi, sa parem mai interesanti...
Sau c`am avea o ocupatie.