Quote (MrDjBthu @ Wed, Nov 28 2007, 06:52pm)
imi pare rau dar deja dau 45 ron la blizzard....nu pot sa dau inca 23 pt parazitii

pt c dai mah la blizz? pt wow?
asta e dak va place sa va stoarca astia d lei...grei
si da Adi..io chiar o sa ascult albumul..atata timp cat nu-i manea..merge orice