d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Help > Topic
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Nov 26 2007 02:02am
Imi trebuie si mie 100 fg sami platesc guilda...promit ca pay back cine se offera..NU CERSESC DOAR IMPRUMUT
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Nov 26 2007 02:34am
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Nov 26 2007 02:43am
Gata ms fbolocan ms boss :X
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 26 2007 04:44am
lasa, acuma nu iti mai trebuie.
aveam oarecare dubii daca sa te accept in guilda, nu stiu daca mai tii minte dar am avut noi odata o discutie pe canal in diablo si nu mi-ai facut o impresie prea buna.
iar acuma sa vad asa topic, clar mi-am dat seama ce sa fac si m-a linistit.
te rog frumos sa inapoiezi fg omului.

This post was edited by MrDjBthu on Nov 26 2007 04:44am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 26 2007 06:19pm
Quote
lasa, acuma nu iti mai trebuie.
aveam oarecare dubii daca sa te accept in guilda, nu stiu daca mai tii minte dar am avut noi odata o discutie pe canal in diablo si nu mi-ai facut o impresie prea buna.
iar acuma sa vad asa topic, clar mi-am dat seama ce sa fac si m-a linistit.
te rog frumos sa inapoiezi fg omului.
da ce aveti cu el... doar k din noobi napi si boti nu va scoate doar atat ...
e de treaba...
hmm
ps: si mie imi trb 100 pt guilda smile.gif kre se ofera? promit 100% k ii dau inapoi smile.gif
Retired Moderator
Posts: 25,298
Joined: Aug 23 2006
Gold: 8,263.60
Trader: Trusted
Nov 26 2007 11:17pm
Quote (Tz1cn1Tu @ Mon, Nov 26 2007, 09:02am)
Imi trebuie si mie 100 fg sami platesc guilda...promit ca pay back cine se offera..NU CERSESC DOAR IMPRUMUT


Beggin. Nu este voie! sa numai faci un repost dela thema asta.
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 27 2007 12:19am
Quote (MrBommel @ Tue, Nov 27 2007, 07:17am)
Beggin. Nu este voie! sa numai faci un repost dela thema asta.

+1 nu mai cersiti ^^ mai era unu cu donatiile =)) cik dc nui da si lui lumea :/ mkar cerstiti prin pm biggrin.gif

This post was edited by DyCa4EveR on Nov 27 2007 12:21am
Go Back To Romanian Topic List
Closed New Topic New Poll