Quote
lasa, acuma nu iti mai trebuie.
aveam oarecare dubii daca sa te accept in guilda, nu stiu daca mai tii minte dar am avut noi odata o discutie pe canal in diablo si nu mi-ai facut o impresie prea buna.
iar acuma sa vad asa topic, clar mi-am dat seama ce sa fac si m-a linistit.
te rog frumos sa inapoiezi fg omului.
da ce aveti cu el... doar k din noobi napi si boti nu va scoate doar atat ...
e de treaba...
hmm
ps: si mie imi trb 100 pt guilda

kre se ofera? promit 100% k ii dau inapoi