f naspa....adik ..tre sa fie mega butt sa faca asa ceva ..si totusi cum zicea adi
dak ti-a luat si mail-ul ...depinde dak era cu date ok saufacut asa la repezeala d mantuiala (k si eu am vreo 5-6 facute doar asa ..sa fie)
imi pare rau pt ce-ai patit....dar... "familia ti-o da Dumnezeu..prietenii ti-i alegi singur"
mai multa grija p viitor...si eu am patit si aici p jsp..maruntisuri..cu increderea...
acum doar in Adi si in Razvan am incredere deplina