d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Cine Ma Poate Ajuta Unpik Aicia :((
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 25 2007 07:25am
ASeara s-a intamplat ceva foarte nashpa pt mine.
un prieten de pe battle-net mia spart mailul si mia furat contul de la diablo sad.gif
am pierdut cam 200 hrs sad.gif dar nui nimik sad.gif(

Cum pot sami iau mailul inapoi ?
ca bag acolo la password recovery.si introduc (numerele alea pt securitate care mi le arata desenate acolo) si nu merge sad.gif
zice ca nu leam bagat bine sad.gif(

exista alta modlitate :???



Apropo b1dani este sarac,eu iam dat sami tina fg-ul pt ca am crezut ca imi va sparge si contul de pe jsp sad.gif

dar dupa aia miam adus aminte ca nu e pe acelasi mail sad.gif(

This post was edited by ProAccA on Nov 25 2007 07:29am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 25 2007 07:31am
1.
daca ai dovezi si sigur le ai la provideru de net - call the police now
e infractiune penala

2.
ala nu e prieten

3.
daca ti-a spart mailul - adio
deja ti-a schimbat tot pe acolo - nu mai poti sa dai recovery
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 25 2007 07:38am
f naspa....adik ..tre sa fie mega butt sa faca asa ceva ..si totusi cum zicea adi
dak ti-a luat si mail-ul ...depinde dak era cu date ok saufacut asa la repezeala d mantuiala (k si eu am vreo 5-6 facute doar asa ..sa fie)
imi pare rau pt ce-ai patit....dar... "familia ti-o da Dumnezeu..prietenii ti-i alegi singur"
mai multa grija p viitor...si eu am patit si aici p jsp..maruntisuri..cu increderea...
acum doar in Adi si in Razvan am incredere deplina smile.gif
Banned
Posts: 2,455
Joined: Apr 6 2007
Gold: 0.75
Nov 25 2007 09:12am
hmm vezi daca poti sati eii mailul inapoii

dami add


funky4girls si o sati zic acolo...daca sti toate alea care lai pus cand ai facut mailul til eii back
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 25 2007 10:55am
Quote (Tz1cn1Tu @ Sun, Nov 25 2007, 03:12pm)
hmm vezi daca poti sati eii mailul inapoii

dami add


funky4girls si o sati zic acolo...daca sti toate alea care lai pus cand ai facut mailul til eii back


stiu tot ca mi-o spus si mie da cand pune codul ala zice ca nu e bine nush ce io facut ala
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 25 2007 11:17am
Quote (ProAccA @ Sun, Nov 25 2007, 01:25pm)
ASeara s-a intamplat ceva foarte nashpa pt mine.
un prieten de pe battle-net mia spart mailul si mia furat contul de la diablo sad.gif
am pierdut cam 200 hrs sad.gif dar nui nimik sad.gif(

Cum pot sami iau mailul inapoi ?
ca bag acolo la password recovery.si introduc (numerele alea pt securitate care mi le arata desenate acolo) si nu merge sad.gif
zice ca nu leam bagat bine sad.gif(

exista alta modlitate :???



Apropo b1dani este sarac,eu iam dat sami tina fg-ul pt ca am crezut ca imi va sparge si contul de pe jsp sad.gif

dar dupa aia miam adus aminte ca nu e pe acelasi mail sad.gif(

po sa explici fraza asta ? io nu inteleg rostu...--Apropo b1dani este sarac,eu iam dat sami tina fg-ul pt ca am crezut ca imi va sparge si contul de pe jsp sad.gif---???

Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 25 2007 04:55pm
cam toate le inteleg dar>>

am pierdut cam 200 hrs sad.gif dar nui nimik sad.gif

La asta m-am cam blocat pe neuroni....
doar 200 ? si faci topic pt asta?? laugh.gif
aici era mai bine >> http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=12602786&f=298

pai banuiesc ca pana saptamana urmatoare faci 500 ...

se gasesc la wp last act 5 cam 10 / 12 pe nivel cu kosu43Weq soft rofl.gif

asa ca>>gl at harvest !

toate bune,

FLO

de prieteni nici nu mai spun...i-ai dat si cheile de la casa? huh.gif
Go Back To Romanian Topic List
Add Reply New Topic New Poll