d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Ce Ziceti De O Intalnire De Sfarsit De An?!! > Macar Cei Din Bucuresti
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Nov 24 2007 03:58am
poate asa ne cunostem mai bine si nu e mare lucru,un spritz si o friptura si nici nu mai facem bataturi la degete.putem sa luam si fetele cu noi sa mai auda si ele ceva in afara de diablo.cand se poate...inainte sau dupa sarbatori!!!
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Nov 24 2007 04:04am
sunt multi plecati din tara ...desi nu prea cred ca se poate
nu cred ca toti suntem curiosi unii de altii...
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 24 2007 04:39am
Quote (RO_Byron @ Sat, 24 Nov 2007, 11:58)
poate asa ne cunostem mai bine si nu e mare lucru,un spritz si o friptura si nici nu mai facem bataturi la degete.putem sa luam si fetele cu noi sa mai auda si ele ceva in afara de diablo.cand se poate...inainte sau dupa sarbatori!!!


cand doresti eu sunt able and willing, im mare parte a saptamanii.
il iei si pe bil cu tine care la randul lui il ia si pe domnu bunescu.
mai vedem cine serveste, poate un adi sau un tibi si cine mai e amator din bucuresti.
domnul flo poate 8)
postati aci si vedem
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 24 2007 04:40am
cu putine exceptii toate intalnirile in rl dupa un forum chat se cam termina repede.

eu, cel putin deocamdata, vreau sa-mi pastrez parerile bune ( alea care au mai ramas...)

Dar, va urez distractie placuta la intalnire !

FLO bier.gif

ps. nu am vazut postul de deasupra 8)...scriam...

This post was edited by FLOKING24 on Nov 24 2007 04:41am
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Nov 24 2007 04:41am
pai cu bil ma vad aproape zilnic asa ca musai sa fie si el biggrin.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 24 2007 04:44am
eu deja m-am intalnit cu johnny si tibi - deci dati un semn si ne vedem
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 24 2007 04:45am
Quote (RO_Byron @ Sat, 24 Nov 2007, 12:41)
pai cu bil ma vad aproape zilnic asa ca musai sa fie si el biggrin.gif


bun, atunci asteptam alti amatori sa posteze.
si flo stai calm ca pana acuma m-am vazut cu adi si cu tibi si sunt ok baietii.
chiar de mai multe ori nu numai o data. cu tibi servesc cafeaua saptamanal asa ca nu vad de ce ar fi probleme.
mai ales daca se lasa cu beutura biggrin.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 24 2007 05:07am
mai..dak faceti o chestie d asta..imi ziceti si apar si io..k nu-i asa departe cj d Bucuresti...
doar sa fie ceva serios..k nu as vrea sa frec menta aiurea rofl.gif

btw..cred k ar fii indicat inainte d sarbatori...sa fim fresh biggrin.gif
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 24 2007 05:55am
io vin fara fete....o friptura un sprit de vara...orice..
Member
Posts: 8,241
Joined: Mar 18 2006
Gold: 350.00
Nov 24 2007 06:00am
Quote (bilstan @ Sat, Nov 24 2007, 11:55am)
io vin  fara fete....o friptura  un sprit de vara...orice..


ai aparut:)))))))
pai stabilim si le lasam acasa care-i problema...sau le facem tele pana acasa
Go Back To Romanian Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll