d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Hc Here I Come !!!! > Rusu Here :p
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Nov 21 2007 04:02pm
Vreau sa ma apuc si eu de HC ! Se poate sa ma ajutatzi si pe mine cu un rush ?
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 21 2007 04:03pm
pff rusule darar domnu sa mori ^^ ( in joc ) happy.gif
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Nov 21 2007 04:06pm
Quote (DyCa4EveR @ Wed, Nov 21 2007, 10:03pm)
pff rusule darar domnu sa mori ^^ ( in joc ) happy.gif


Merci de urare !! mai bine taceai ! mad.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 21 2007 04:41pm
eu am avut ceva experiente neplacute cu HC ...am prins un spike gras d tot..si c sa vezi..in 2 sec am fost dus... noroc k nu eram asa mare..aveam un pala d 74 biggrin.gif
si cam astea au fost tentativele mele d Hc...
c sa zic..sa ai mai multa bafta.si provider mai sanatos wink.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 21 2007 04:46pm
baga-te la jocuri de enchant si lasa rushu, ca dupa aia nu ai ce sa omori pe dificultati mai mari. si vine un rakaniciu si iti sparge capul.
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 21 2007 04:47pm
Quote (Arx_X @ Thu, Nov 22 2007, 12:41am)

c sa zic..sa ai mai multa bafta.si provider mai sanatos wink.gif



eu iti urez sa mori rpd si sa nu mai incerci experientze cu fgu sau cu runele smile.gif
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Nov 21 2007 05:00pm
gata baietzi ma duc sa vad care e viatza pe hc ...
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Nov 21 2007 05:06pm
rusule it doresc bafta multa! si un lvl 99!
dar ai grija ca sunt si cativa romani care dau PK au incercat si mie dar nu a mers ... biggrin.gif
Member
Posts: 30,645
Joined: Oct 20 2004
Gold: 11,397.52
Nov 21 2007 05:14pm
bah,lasa asta cu hc
hc e pt nuubs,toti care nu reausesc sa fie buni la sc,sa muta la hc sa aiba gura
stai tu cu noi la sc^^

This post was edited by Nagash- on Nov 21 2007 05:14pm
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 21 2007 05:16pm
Quote (Nagash- @ Thu, Nov 22 2007, 01:14am)
bah,lasa asta cu hc
hc e pt nuubs,toti care nu reausesc sa fie buni la sc,sa muta la hc sa aiba gura
stai tu cu noi la sc^^


assha :X asta iam zis si eu ... poate il vad peste 3 zile cu eni si alea alea pe hc si peste 4 zile waiii am murit ... help plz smile.gif)
Go Back To Romanian Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll