d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > Sa Avem Un Trade Market Romania Aici > Sa Putem Face Trade Si Aici Intre Noi
12Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 20 2007 09:17am
Cred ca avem nevoie de un trade forum aici pentru Europa.

Voi ce ziceti?

Postati parerea si votati.

FLO thumbsup.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 20 2007 09:27am
ba cn e noobu kre a zis k nu :| avem nevoie desigur sa nu mai stam dupa toti ratoni...
kre da bump da 10 min de knd a postat eu votez DA :X +1 happy.gif
Retired Moderator
Posts: 25,298
Joined: Aug 23 2006
Gold: 8,263.60
Trader: Trusted
Nov 20 2007 09:57am
Nu votez inca ca nu cred ca osa primim un Trade Market aica in subforumu asta causa trafficului. Nu avem destul traffic pe d2jsp. Cum puteti sa va uitati noi nici nu suntem pe lista aia de Subforums în "Other languages".

Sunt pria putin useri active aica in subforum...

This post was edited by MrBommel on Nov 20 2007 09:58am
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Nov 20 2007 10:09am
suntem minoritari in aceasta Europa d2jsp-iana biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 20 2007 11:00am
si eu ma gandesc ca suntem cam putini aici....
si stim cu sunt romanii nostrii , mai lacomi mai nu stiu cum...
oricum am votat da din respect pt cel ce a facut pollul
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 20 2007 11:12am
Quote (MrDjBthu @ Tue, 20 Nov 2007, 19:00)
si eu ma gandesc ca suntem cam putini aici....
si stim cu sunt romanii nostrii , mai lacomi mai nu stiu cum...
oricum am votat da din respect pt cel ce a facut pollul


multumesc :blush

Quote (MrBommel @ Tue, 20 Nov 2007, 17:57)
Nu votez inca ca nu cred ca osa primim un Trade Market aica in
subforumu asta causa trafficului. Nu avem destul traffic pe d2jsp. Cum
puteti sa va uitati noi nici nu suntem pe lista aia de Subforums în
"Other languages".

Sunt pria putin useri active aica in subforum...


Am sesizat lipsa romaniei din subforumurile de limba acum cam 2 saptamani dar...nu am primit raspuns
fara cuvinte...

FLO

This post was edited by FLOKING24 on Nov 20 2007 11:15am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 20 2007 11:24am
Inca nu e momentul. Nu suntem in pozitia in care sa putem cere asa ceva.
Fiti multumiti ca avem subforum in romana. Sincer nu speram.
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 20 2007 11:25am
Quote (FLOKING24 @ Tue, Nov 20 2007, 05:12pm)
Am sesizat lipsa romaniei din subforumurile de limba acum cam 2 saptamani dar...nu am primit raspuns
fara cuvinte...

FLO


pfff om fi tigani...cre ca daia..
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 20 2007 11:52am
am dat un da..nu d alta da avem nevoie tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Nov 20 2007 12:39pm
Unde e Bil sa posteze ? Ah.. gata. L-am vazut !
De acord cu el in totalitate. smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll