d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Care Joaca Wow Pe Aici?
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 19 2007 11:52pm
ziceti si voi pe unde jucati si eventual progres
la mine e totul in signature smile.gif

This post was edited by mmc01 on Nov 20 2007 12:05am
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Nov 20 2007 01:10am
In replica, sa-ti zic un banc:
Se da un anunt intr-un ziar: "Se cauta doama, maxim 30 de ani, aspect fizic placut, pentru un rol intr-un film".
Se prezinta mai multe femei, printre care si un batranel. Ii vine randul, intra, regizorul il vede si, uimit, il intreaba: "Sunteti cumva femeie?" "Nu", raspunde batranul. "Aveti cumva pana in 30 de ani?" "Nu". "Atunci de ce ati venit?!?" "Am venit sa va spun sa nu contati pe mine".
Asa si eu, deci: nu conta pe mine! rolleyes.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 20 2007 02:00am
poi io am intrebat care joaca, nu care nu joaca, lol
+1 for u, np tongue.gif
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Nov 20 2007 02:06am
Am vazut topicul tau si mi-am amintit de banc. Oricum, +1 asta al meu m-a costat ceva timp! tongue.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 20 2007 10:55am
ma gandeam sa ma rebag, intrucat l-am abanonat din lipsa de Burning Crusade si am lasat locku lvl 55 sau 56 ^^
inca ma mai gandesc daca e lucru bun considerand ca am facultate si asa mai departe smile.gif
poate poate
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 20 2007 11:27am
Quote (MrDjBthu @ Tue, Nov 20 2007, 04:55pm)
ma gandeam sa ma rebag, intrucat l-am abanonat din lipsa de Burning Crusade si am lasat locku lvl 55 sau 56 ^^
inca ma mai gandesc daca e lucru bun considerand ca am facultate si asa mai departe smile.gif
poate poate


ma tin dupa tine daca e
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 20 2007 11:28am
Quote (bilstan @ Tue, 20 Nov 2007, 19:27)
ma tin dupa tine daca e


adica ? te bagi si tu ?
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Nov 20 2007 12:46pm
Quote (MrDjBthu @ Tue, 20 Nov 2007, 19:55)
ma gandeam sa ma rebag, intrucat l-am abanonat din lipsa de Burning Crusade si am lasat locku lvl 55 sau 56 ^^
inca ma mai gandesc daca e lucru bun considerand ca am facultate si asa mai departe smile.gif
poate poate


n-ai treaba, poti fi lejer casual in wow acum
io am si munca si femeie si mai joc si seara hardcore de la 19 juma pana la 1 smile.gif
dar iti trebuie expansion neaparat
Member
Posts: 3,244
Joined: Jan 10 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Nov 20 2007 01:19pm
wow ce joc mai e ala =))
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 21 2007 02:00pm
Quote (mmc01 @ Tue, 20 Nov 2007, 20:46)
n-ai treaba, poti fi lejer casual in wow acum
io am si munca si femeie si mai joc si seara hardcore de la 19 juma pana la 1 smile.gif
dar iti trebuie expansion neaparat


stiu ca trebe expansion...macar acuma s-a mai ieftinit, e 700 de mii parca nu ??
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll