d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Mie Nu Imi Plac Duperii/ Tie ? > Eu Nu Inteleg Pe Astia
1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,364
Joined: Sep 25 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2007 04:54pm
eu nici cum nu ii inteleg pe duperii astia.
daca se imbogatesc asa din dupes,ii fain jocul >?
eu nu prea cred,dar dativa si voi cu parerea,ca is curios.
nici nu inteleg cum dupeaza,dar nici nu ma intereseaza.
de ex: acu 2 saptamani unu de pe battlenet mia vandut 80 de hr's dupate toate smile.gif
nu mam gandit ca si pe ladderul asta exista asa ceva,dar acuma stiu sa nu mai iau hr's numa isturi smile.gif

daca ar fi dupa voi ce ati face cu duperii ? smile.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 16 2007 06:04pm
Quote (ProAccA @ Sat, 17 Nov 2007, 00:54)
eu nici cum nu ii inteleg pe duperii astia.
daca se imbogatesc asa din dupes,ii fain jocul >?
eu nu prea cred,dar dativa si voi cu parerea,ca is curios.
nici nu inteleg cum dupeaza,dar nici nu ma intereseaza.
de ex: acu 2 saptamani unu de pe battlenet mia vandut 80 de hr's dupate toate smile.gif
nu mam gandit ca si pe ladderul asta exista asa ceva,dar acuma stiu sa nu mai iau hr's numa isturi smile.gif

daca ar fi dupa voi ce ati face cu duperii ? smile.gif


pai mai nene toate hrs sunt dupe, tot ce trebe sa le faci e perm. asa ca ai grija wink.gif
cat despre duperi... o fac pt bani ... multi bani ^^
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 16 2007 09:59pm
Quote (ProAccA @ Fri, Nov 16 2007, 10:54pm)
eu nici cum nu ii inteleg pe duperii astia.
daca se imbogatesc asa din dupes,ii fain jocul >?
eu nu prea cred,dar dativa si voi cu parerea,ca is curios.
nici nu inteleg cum dupeaza,dar nici nu ma intereseaza.
de ex: acu 2 saptamani unu de pe battlenet mia vandut 80 de hr's dupate toate smile.gif
nu mam gandit ca si pe ladderul asta exista asa ceva,dar acuma stiu sa nu mai iau hr's numa isturi smile.gif

daca ar fi dupa voi ce ati face cu duperii ? smile.gif


bine ca dupeaza numai runele...
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 17 2007 12:39am
stiti d Ceausescu?
dak nu...ia ganditi-va la o intoxicatie cu plumbi..... rofl.gif
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 17 2007 12:58am
Quote (MrDjBthu @ Sat, Nov 17 2007, 12:04am)
pai mai nene toate hrs sunt dupe, tot ce trebe sa le faci e perm. asa ca ai grija wink.gif
cat despre duperi... o fac pt bani ...  multi bani ^^


oricit de multi bani or fii tot curve se numesc
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 17 2007 05:18am
lol ..Razvane..vad k n-ai ezitat sa-l recrutezi bier.gif rofl.gif
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 17 2007 05:58am
Mie imi plac.

Daca as putea, i`as tine pe toti in brate, si`am pune bazele unei familii mari si fericite.

Duh.
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 17 2007 07:36am
se dupeaza: hrs , ists, jewels, charms si cam tot ce e bun

de ce??
1. >>pt fg>>real money
2. sa fie "mari" si smecheri in ochii copiilor

90 % din copii au perf items>> rofl.gif

apoi nu ati aflat cum se dupeaza?? omg
veniti in Buc si vedeti cum se dupeaza borduri tongue.gif
si nu numai...

Va urez distractie placuta !

FLO cool.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 17 2007 01:44pm
1.imi plac duperi | doar cei kre fac rune si dupaia le cubeaza
2.ia gandestete sa dai 65 de fg pe un hr sau sa dai 10...
3.fara ei battle net nu ar fi asha frumos wink.gif

Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Nov 17 2007 02:07pm
cum mah sa nu-i intelegi cand fac cate 10 mii euro pe luna ?
Go Back To Romanian Topic List
1234Next
Closed New Topic New Poll