io zic un 1-1 sec ..nasol ..2 rosii ..nush in c tabara.... faulturi cat cuprinde (doar joaca oierii cu tzaranii )
in general nivelul campionatului a scazut..dramatic...noroc cu ceea c majoritatea d p forum numesc "provincia"

(nu puteam scapa ocazia d a injecta ceva nu?

)