Quote (Arx_X @ Wed, 14 Nov 2007, 11:35)
asta o fost spam ..k si al meu

deci..sincer eu nu vad utilitatea acestui joc..care d multa vreme nu mai e d noroc...tehnicae impresionanta..si sunt metode k numerele extrase sa nu se regaseasca p biletul niciunui jucator ..din pacate..asta e Romania

sau mai rau, el joaca numerele care le bag eu la bulan aci si castiga cateva meleoane de euro.....
ar putea trai careva cu gandu asta ???
io cred ca m-as impusca....
serios