Quote (belikeme @ Tue, 13 Nov 2007, 17:32)
buna
ce bani sa dai frate? ca sa fii media?
pai 99% sunt donnors care au tag
nu cunnosc nici unu fara...
Quote (MrBommel @ Tue, 13 Nov 2007, 17:34)
Nare nimica cu bani oô nu am platit nici un €/$/RON xD
tu esti probabil unu din 100 care nu e donnor cu rl money si are tag
Quote (MrBommel @ Tue, 13 Nov 2007, 17:36)
cineti spune ca nu e? doar poti sal faci invisiblu la settings...
da bine frate,daca nu era de donnor,cum plm exista asa multi oameni care sunt trusted si 04/05 join fara tag?
si sunt atati din 2006 cu tag si nam vazut sa faca sau sa ajuta nimic
This post was edited by Nagash- on Nov 13 2007 10:40am