Quote (Rusu @ Mon, Nov 12 2007, 09:14pm)
cine e gfx ? si cu ce platesc ?

merci ptr raspuns

GFX sunt baietii d p aici care se ocupa cu siguri si avatare si chestii...
dar eu unu as zice sa iti faci singur..deocamdata..sa nu dai fg p asa ceva ..
cauta p google ceva c iti place....si chiar in paint poti sa-l faci....vezi doar sa nu fie prea mare..dimensiunile sunt cam astea care le vezi la noi