Quote (Taiko @ Mon, Nov 12 2007, 09:15am)
din pacate , cred ca dINAMO va castiga , dar sper din toata inima sa castige rapidul.

kill me, johnny

din pacate..meciul s-a si jucat aseara

si ..din nefericire a fost 0-2 ..deci n-ai avut dreptate(rapid a castigat

)..si zic din nefericire..pt k as fii vrut = si mai putina violenta
This post was edited by Arx_X on Nov 12 2007 03:17am