Quote (maceac @ Sat, Nov 10 2007, 07:26pm)
cum unii doneaza mii / sute de FG si mie nici macar 1 fg ... aia cu ce sunt mai smecheri ?

nu t ai bine cu cine trebuie

si ..isi mai doneaza intre ei..sau intra-guild
apropo..ce-ar fii sa t recrutam in ToG? c zici Razvan