d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > D2jsp In Romana > ^^
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 9 2007 05:27pm
Da, dargii mei , incepand de astazi d2jsp are si varianta in romana, la care lucrez de cateva ore buna ca sa traduc toate cele de pe acolo. Doresc sa-i multumesc lui Andrei , goldbranch pentru ajutorul acordat, cu rasete cu tot laugh.gif
Oricum... Daca veti merge la Settings si veti selecta acolo Romanian veti vedea ca d2jsp este si in romana biggrin.gif

Momentan nu toate partile din forum pot fi traduse , sau daca au optinuea atunci nu sunt inca vizibile in limba romana. Aici se incadreaza Forum Gold, care daca va place poate sa fie de acum in colo Banuti de Aur , My Guild care va fi ori Secta Mea ori Cooperativa Mea, PM Box icon_pointr.gif Palatul de Pm-uri , evident o ardem pe modelu jiji rofl.gif si multe altele ca Scammer = Schemăr , Trusted = Încrezut şamd.
laugh.gif rofl.gif laugh.gif
Evident glumesc acuma dar ziceti si voi de nu ar fi tare sa vedeti intr-o dimineata ca asa arata forumu ??? As muri sa-i vad fata lui tibi cand citeste ca are 9xk BANUTI DE AUR laugh.gif

Bun , lasand gluma la o parte va rog sa va setati limba pe romana si sa vedeti si voi ce si cum e pe acolo, si sa-mi spuneti, postand aici, ce cuvinte nu sunt traduse bine , ce suna aiurea si asa mai departe.
Ca sa avem si noi o traducere cat de cat buna si care sa ne faca placere sa o utilizam.
Deci ce sugestii aveti bagati aici si le discutam.
Va multumesc pentru atentie si distractie placuta.

Apropo multumim lui njaguar ca ne-a acordat acest privilegiu smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,818
Joined: Apr 10 2006
Gold: 1.02
Trader: Trusted
Nov 9 2007 05:36pm
Schimbari binevenite pentru userii care nu cunosc in deajuns cea mai folosita exprimare internationala.
Sunt multe de facut, dar pana la urma totul va iesi corect si cat mai realist.

Ma gandesc ca la un moment dat, cineva o sa ma intrebe :
"Cum pot sa am si eu BANUTI DE AUR ??!!?" sau "Tibi, da-mi si mie niste banuti de auri, ca tu ai, iar eu stau cu cana intinsa de multa vreme si nimic !!"
Replica lui Tibi : "Ma, eu am decat FG, deci nu te pot incurca, imi pare rau." rofl.gif

Ia sa vedem voi ce parere aveti ?
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 9 2007 05:40pm
Quote (goldbranch @ Sat, 10 Nov 2007, 01:36)
Schimbari binevenite pentru userii care nu cunosc in deajuns cea mai folosita exprimare internationala.
Sunt multe de facut, dar pana la urma totul va iesi corect si cat mai realist.

Ma gandesc ca la un moment dat, cineva o sa ma intrebe :
"Cum pot sa am si eu BANUTI DE AUR ??!!?" sau "Tibi, da-mi si mie niste banuti de auri, ca tu ai, iar eu stau cu cana intinsa de multa vreme si nimic !!"
Replica lui Tibi : "Ma, eu am decat FG, deci nu te pot incurca, imi pare rau." rofl.gif

Ia sa vedem voi ce parere aveti ?


frumos, desi eu totusi imi doresc ca intr-o zi, toata lumea sa aiba Banutii lor de Aur, inclusiv tibi laugh.gif , care poate sa-i aiba involuntar rofl.gif
eventual ii dam de la noi niste franturi ceva ^^
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 9 2007 06:18pm
Poate traduceti si asta :
Hello, Serj_Tankian | Log Out biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 9 2007 06:22pm
Quote (Serj_Tankian @ Sat, 10 Nov 2007, 02:18)
Poate traduceti si asta :
Hello, Serj_Tankian | Log Out biggrin.gif


dupa cum am zis, unele dintre astea nu au optiunea inca de a fi traduse, iar altele chiar daca au aceasta optiune inca nu sunt afisate ca traduse.
iar bucata aia intra in capitolul celor care nu figureaza deloc tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 25,298
Joined: Aug 23 2006
Gold: 8,263.60
Trader: Trusted
Nov 9 2007 06:25pm
Fuarte frumos facut ! thumbsup.gif

Edit: unde este Aur de Forum cry3.gif ? *joke*

This post was edited by MrBommel on Nov 9 2007 06:26pm
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 9 2007 06:27pm
trader vreti negustor, comerciant sau om de afaceri ??? ^^

edit: Your Guild vine Guildul sau Guilda tau/ta ?

edit2: lol ce tare scrie secta acolo in loc de guild laugh.gif

edit3: sper ca observati ginta , omul de afaceri si secta din care faceti parte rofl.gif

This post was edited by MrDjBthu on Nov 9 2007 06:35pm
Retired Moderator
Posts: 25,298
Joined: Aug 23 2006
Gold: 8,263.60
Trader: Trusted
Nov 9 2007 06:41pm
Quote (MrDjBthu @ Sat, Nov 10 2007, 01:27am)
trader vreti negustor, comerciant sau om de afaceri ??? ^^

edit: Your Guild vine Guildul sau Guilda tau/ta ?

edit2: lol ce tare scrie secta acolo in loc de guild laugh.gif

edit3: sper ca observati ginta , omul de afaceri si secta din care faceti parte rofl.gif


Lol acuma ai Guild = Secta rofl.gif

si Om de afaceri happy.gif

Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Nov 9 2007 06:41pm
Om de afaceri: Not Rated
Secta: Angels Of Darkness

ahaha hai ca asta e tare smile.gif)))))

Frumos Frumos Jhonny & Andrei smile.gif))
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 10 2007 12:29am
Quote (DanyTheDog @ Sat, Nov 10 2007, 12:41am)
Om de afaceri: Not Rated
Secta: Angels Of Darkness

ahaha hai ca asta e tare smile.gif)))))

Frumos Frumos Jhonny & Andrei smile.gif))


gosu
Go Back To Romanian Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll