Da, dargii mei , incepand de astazi d2jsp are si varianta in romana, la care lucrez de cateva ore buna ca sa traduc toate cele de pe acolo. Doresc sa-i multumesc lui Andrei ,
goldbranch pentru ajutorul acordat, cu rasete cu tot

Oricum... Daca veti merge la
Settings si veti selecta acolo Romanian veti vedea ca d2jsp este si in romana
Momentan nu toate partile din forum pot fi traduse , sau daca au optinuea atunci nu sunt inca vizibile in limba romana. Aici se incadreaza Forum Gold, care daca va place poate sa fie de acum in colo Banuti de Aur , My Guild care va fi ori Secta Mea ori Cooperativa Mea, PM Box

Palatul de Pm-uri , evident o ardem pe modelu jiji

si multe altele ca Scammer = Schemăr , Trusted = Încrezut şamd.

Evident glumesc acuma dar ziceti si voi de nu ar fi tare sa vedeti intr-o dimineata ca asa arata forumu ??? As muri sa-i vad fata lui tibi cand citeste ca are 9xk BANUTI DE AUR

Bun , lasand gluma la o parte va rog sa va setati limba pe romana si sa vedeti si voi ce si cum e pe acolo, si sa-mi spuneti, postand aici, ce cuvinte nu sunt traduse bine , ce suna aiurea si asa mai departe.
Ca sa avem si noi o traducere cat de cat buna si care sa ne faca placere sa o utilizam.
Deci ce sugestii aveti bagati aici si le discutam.
Va multumesc pentru atentie si distractie placuta.
Apropo multumim lui njaguar ca ne-a acordat acest privilegiu