Quote (FLOKING24 @ Fri, Nov 9 2007, 10:37pm)
lipsesc multe...avem fetele in film ( ee de bine 8) )
dar unde e Zamfir? Nastase? si mult altiii...am scris 2 veniti in minte in prima secunda
oricum e bine sa fie pe df daca se poate...
bravo Mr Bommel
Am postat in DF duar sunt niste oamen pe acolo care scriu crap despre video / postul meu.