Quote (bilstan @ Thu, 8 Nov 2007, 13:43)
In ultimul timp am jucat pe aceste canale...acum am ban pe amindoua...iote de ce:
am intrat intr-un joc-fumabaal...si la baal party nu am primit invitatie cu toate ca am lvl si in bp era unu cu 4 lvl mai jos...am crezut ca e o greseala si in jocul urmator am intrebat daca se respecta regulile....am fost luat in balon ca ei sunt prieteni si ca daca mai comentez imi da ban pe canale si pk in joc....+injuratura de rigoare...deci...am dat leve party si am omorit cam singur w4-5 pus baal....aia se dadusera ostili si am mai omorit si 1 pala care era pe aproape...drept rezultat am ban pe canale....nu am afecteaza prea mult dar nu e corect.....cine ma cunoaste stie ca sunt un jucator corect...drept care o sa intru in aceste jocuri si o sa fac ce ma taie capu.....oricum astept comentarii
cred ca esti singuru` din zona.. care frecventeaza.. oricum am vb cu ala.. si a zis ca o sa iti scoata banul.. altceva nu are ce sa faca oO