d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Olybaal Si Softbaal > Grrr
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 8 2007 07:43am
In ultimul timp am jucat pe aceste canale...acum am ban pe amindoua...iote de ce:
am intrat intr-un joc-fumabaal...si la baal party nu am primit invitatie cu toate ca am lvl si in bp era unu cu 4 lvl mai jos...am crezut ca e o greseala si in jocul urmator am intrebat daca se respecta regulile....am fost luat in balon ca ei sunt prieteni si ca daca mai comentez imi da ban pe canale si pk in joc....+injuratura de rigoare...deci...am dat leve party si am omorit cam singur w4-5 pus baal....aia se dadusera ostili si am mai omorit si 1 pala care era pe aproape...drept rezultat am ban pe canale....nu am afecteaza prea mult dar nu e corect.....cine ma cunoaste stie ca sunt un jucator corect...drept care o sa intru in aceste jocuri si o sa fac ce ma taie capu.....oricum astept comentarii
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 8 2007 10:20am
Quote (bilstan @ Thu, 8 Nov 2007, 13:43)
In ultimul timp am jucat pe aceste canale...acum am ban pe amindoua...iote de ce:
am intrat intr-un joc-fumabaal...si la baal party nu am primit invitatie cu toate ca am lvl si in bp era unu cu 4 lvl mai jos...am crezut ca e o greseala si in jocul urmator am intrebat daca se respecta regulile....am fost luat in balon ca ei sunt prieteni si ca daca mai comentez imi da ban pe canale si pk in joc....+injuratura de rigoare...deci...am dat leve party si am omorit cam singur w4-5 pus baal....aia se dadusera ostili si am mai omorit si 1 pala care era pe aproape...drept rezultat am ban pe canale....nu am afecteaza prea mult dar nu e corect.....cine ma cunoaste stie ca sunt un jucator corect...drept care o sa intru in aceste jocuri si o sa fac ce ma taie capu.....oricum astept comentarii


cred ca esti singuru` din zona.. care frecventeaza.. oricum am vb cu ala.. si a zis ca o sa iti scoata banul.. altceva nu are ce sa faca oO
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 8 2007 10:42am
bil relaax 8)
sunt multi pusti pe acolo cu probleme de personalitate...
nu te pune la mintea lor si gata
eu mai intram pe oly si e ok in unele runs>>dar nu prea zic nimic in jocuri
te prinzi de ce 8)

hmmm ma intreb de ce nu facem runs private pe aici??

hai ca fac eu pasul >>>
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 8 2007 11:07am
Quote (FLOKING24 @ Thu, Nov 8 2007, 04:42pm)
bil relaax 8)
sunt multi pusti pe acolo cu probleme de personalitate...
nu te pune la mintea lor si gata
eu mai intram pe oly si e ok in unele runs>>dar nu prea zic nimic in jocuri
te prinzi de ce 8)

hmmm ma intreb de ce nu facem runs private pe aici??

hai ca fac eu pasul  >>>


pai nici io nu prea ma bag in seama da pe bune unii chiar se cred zei...
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 8 2007 11:34am
eu am folosit softbaal runs..cu adi si Geo ..si a fost ok..mai erau ratati care se ofticau sau ceva..da
pt asta exista rationament + squelch wink.gif
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 8 2007 01:00pm
Quote (Arx_X @ Thu, Nov 8 2007, 05:34pm)
eu am folosit softbaal runs..cu adi si Geo ..si a fost ok..mai erau ratati care se ofticau sau ceva..da
pt asta exista rationament + squelch  wink.gif


normal da dai squelch degeaba cind in bp e unu 93 sau 91 si tu esti 97.....si iti rid in nas....imi pare rau ca nu iam omorit pe toti macar stiam o treaba....oricum am ris de m-am spart..
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 8 2007 04:28pm
Quote (bilstan @ Thu, Nov 8 2007, 07:00pm)
normal da dai squelch degeaba cind in bp e unu 93 sau 91 si tu esti 97.....si iti rid in nas....imi pare rau ca nu iam omorit pe toti macar stiam o treaba....oricum am ris de m-am spart..


e drept..dar..cel mai tare..e sa fi u 97..si sa nu le dai party la robotzi..si dak indrazneste 1 sa t urmareasca..pw biggrin.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 8 2007 04:37pm
FOLOSITI CU INCREDERE KOREABAALS-XX !!!!!!



Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 8 2007 04:47pm
Quote (bilstan @ Thu, 8 Nov 2007, 20:07)
pai nici io nu prea ma bag in seama da pe bune unii chiar se cred zei...


Noi suntem zeii Bil biggrin.gif . De asta suntem aici laugh.gif
si oricum acum Mada are jucaria - deci Koreabaals-XX biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Nov 8 2007 05:21pm
zi-mi contu si vb dau un pm cu Krold ala care e owneru canalului.
are guilda aici pe jsp si ii zic ce s-a intamplat. plus ca eu am facut traducerea la comenzile botului in romana ^^ , daca si-a setat cineva limba pe romana acolo .....

edit: contu pe care ai ban

This post was edited by MrDjBthu on Nov 8 2007 05:21pm
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll