d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > *** Atentie Cu Cine Vorbiti Pe Jsp Sau Bnet *** > Daca Este Posibil Se Va Intampla Odata
12310Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 1 2007 09:17am
Tazar este prietenul omului si despre el e vorba aici - pentru ca s-a intamplat recent pe bnet si stiu despre ce vorbesc.
Nu stiu daca are cont pe jsp, nu stiu cine este, dar va pot spune ca e un retard.
I-am bagat carne in frigider pentru cativa ani buni si daca mai vrea ii mai bag.

Ce a facut Tazar vi se poate intampla si voua asa ca Nu vorbiti cu nimeni pe Bnet despre parole de conturi.
Pe scurt tazar s-a dat drept Muratura (Madalin - un prieten de-al meu) si mi-a servit o poveste destul de credibila.
Am trecut peste multe reguli si am facut o prostie pentru care puteam sa platesc scump.
Din fericire pentru mine - ma trezesc foarte repede si actionez din instinct. Am reusit sa repar greseala. No damage.
Dar poate ca altii nu sunt asa de norocosi ca mine. "Povestea" care mi-a fost "relatata" a fost una foarte bine elaborata.
Din aceasta cauza nu mi-am dat seama decat dupa 5min de ceea ce am facut.

Asa ca prieteni, atentie.
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 1 2007 09:42am
Am fost scamat de toata lumea pentru ca am vrut biggrin.gif

Ma amuz copios cand vad pe cate unu` cat ii de bucuros pentru un scam. parca si`ar descoperi senzualitatea sau partea`si feminina.

Cat despre tazar, un prost cu intentii marsave biggrin.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 1 2007 12:11pm
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 1 2007 02:29pm
1 time scammed..din proprie prostie..
cat despre pass la accs..in Adi am incredere..si in Razvan..pt k p eiu ii stiu d multa vreme... wink.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 1 2007 03:21pm
Quote (Arx_X @ Thu, 1 Nov 2007, 20:29)
1 time scammed..din proprie prostie..
cat despre pass la accs..in Adi am incredere..si in Razvan..pt k p eiu ii stiu d multa vreme... wink.gif


si eu am incredere in tine :-S
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 1 2007 03:36pm
stiu 8) fraierul tot mura a zis ca e si la mine...8)

ca-mi da druidul de hc sa ma dau cu el !!>>sa-i dau acc meu soft sa se dea cu el !

ce surpriza a avut cand am zis : nu merci, e f bun si nu risc lag cu el>.stiu cata munca e acolo 8)


dar... mura nu-mi cere passul de acc...ca ne stim de mult si nu e cazul 8)
modul in care cerea era ciudat...

am mirosit din prima secunda ceva > din feeling >> si i-am zis sa-mi dea un pm...

apoi m-am gandit ca cineva a intrat la mura si are tot...

nu a dat pm asa ca nu avea acc forum 8)

i-am pus o intrebare de baraj in joaca...si a cazut ca un fraier 8)

i-am dat si un nume>.bou mic 8)

e adevarat >>mare atentie la scammeri !
ca si tibi>. de cateva ori m-am dat fraier sa vad ce fac unii>.unii au scamat altii nu

m-am plictisit de teste de cele mai multe ori>>eu as desfinta acc lor de scammeri si gata..fara forum pt ei 8)


ps Adi cred ca nu te-ai suparat pe mine ca te-am intrebat pe chat nu ?? 8)

This post was edited by FLOKING24 on Nov 1 2007 03:39pm
Member
Posts: 11,098
Joined: Sep 10 2006
Gold: 2.60
Nov 1 2007 05:46pm
si eu era sa o patesc tot asa sa dat drept Mada
in fine am reactionat si eu la timp biggrin.gif
dupaia peste cateva ore sa dat drept Tibi...
sa spart cu faza ... ''cand ma vezi pe strada nici sa nu ma saluti''
scamat am fot la inceput cand am intrat pe jsp
de un light 45 self made asta este smile.gif
primul si ultimul scam a fost tongue.gif

This post was edited by DanyTheDog on Nov 1 2007 05:50pm
Member
Posts: 57,983
Joined: Jan 12 2006
Gold: 5,104.00
Nov 1 2007 06:49pm
Quote (napsterz0r @ Thu, 1 Nov 2007, 22:21)
si eu am incredere in tine :-S


si in mine biggrin.gif
Member
Posts: 28,748
Joined: Aug 11 2006
Gold: 20,791.15
Nov 1 2007 08:47pm
Quote (B4al @ Fri, 2 Nov 2007, 00:49)
si in mine biggrin.gif


100% trusted oO
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 1 2007 11:35pm
Quote (Serj_Tankian @ Thu, Nov 1 2007, 03:17pm)
Tazar este prietenul omului si despre el e vorba aici - pentru ca s-a intamplat recent pe bnet si stiu despre ce vorbesc.
Nu stiu daca are cont pe jsp, nu stiu cine este, dar va pot spune ca e un retard.
I-am bagat carne in frigider pentru cativa ani buni si daca mai vrea ii mai bag.

Ce a facut Tazar vi se poate intampla si voua asa ca Nu vorbiti cu nimeni pe Bnet despre parole de conturi.
Pe scurt tazar s-a dat drept Muratura (Madalin - un prieten de-al meu) si mi-a servit o poveste destul de credibila.
Am trecut peste multe reguli si am facut o prostie pentru care puteam sa platesc scump.
Din fericire pentru mine - ma trezesc foarte repede si actionez din instinct. Am reusit sa repar greseala. No damage.
Dar poate ca altii nu sunt asa de norocosi ca mine. "Povestea" care mi-a fost "relatata" a fost una foarte bine elaborata.
Din aceasta cauza nu mi-am dat seama decat dupa 5min de ceea ce am facut.

Asa ca prieteni, atentie.

heheh e un retardat....daca cineva il cunoaste personal sa imi dea un pm ....tre sa ii bage cineva mintile in cap in real life...lu asta o sa ii dau inca o gaura in cur
Go Back To Romanian Topic List
12310Next
Closed New Topic New Poll