Quote (LoveHouse @ Wed, Oct 24 2007, 08:08am)
=))
degeaba da gigi banutzu la muntele atos ... sa ii puna termopane ca tot antrenor prost are :|
asta e greseala multor suporteri..nu poti judeca un antrenoe dupa 3-4 meciuri
o echipa mare nu schimba antrenorii la 2-3 luni
in + , la Steaua..stie toata lumea k nu antrenorul face echipa..deci..dati vina p nea' jijel