Quote (napsterz0r @ Sun, Oct 21 2007, 04:33pm)
1. O'SULIVANN ofc.. dar si fu a avut cateva meciuri frumoase...
din cate-am observar..sulinica si-a cam iesit din mana(pardon..tac) in ultima vreme
sper sa castige marco HU ..k sulivan are destule titluri deja..sa faca loc si pt altii