Quote (MrDjBthu @ Sun, Oct 14 2007, 02:21pm)
DINAMO DINAMO DINAMOO!!!!!
DINAMO DINAMO DINAMOOOOOOO!!!!!
DINAMO DINAMO DINAMOO!!!!!
HAI DINAMO BUCUUUUREEEESTII!!!!!
cine dracu e nebun indeajuns sa creada ca cfr sau orice alta echipa din provincie are sanse la titlu ??? lasa-ti-va nene de sportu asta ca nu fac aia decat figuratie. sa nu mai zic de fata de europa....
mda...nu ma face sa chem hingherii....
c europa mah k v-ati luat-o grav