d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > In Covalescenta .. > Am Umarul Luxat :( Si E Naspa
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 875
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 3 2007 11:52pm
mda aseara am cazut la fotbal si tocmai mi-am luxat umarul huh.gif si sunt bandajat juma de corp biggrin.gif bine ca nu m-a pus in ghips tongue.gif
e cam nasol ca pe afara nu prea pot sa mai ies o saptamana , dar bine ca pot sa ma joc biggrin.gif mai greu da merge
cred ca ma duc cu Radoi la kineto in Bologna laugh.gif haha
Member
Posts: 9,392
Joined: Jan 29 2006
Gold: 676.00
Oct 4 2007 05:09am
Insanatosire grabnica smile.gif
Member
Posts: 875
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 4 2007 05:18am
Quote (fbolocan @ Thu, Oct 4 2007, 11:09am)
Insanatosire grabnica smile.gif


ms smile.gif si dk tot stau acasa am zis sa ma apuc de d2 biggrin.gif am trecut deja pe hell a5 wink.gif si mi-a cazut si ist la rq laugh.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Oct 4 2007 07:14am
Quote (fbolocan @ Thu, Oct 4 2007, 01:09pm)
Insanatosire grabnica smile.gif


si de la mine smile.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 4 2007 10:56am
sa t faci bine fratioare
..dar totusi..
nici 1 dintre amicii tai d la football nu au stiut sa-ti puna capul humeral in cavitatea glenoida(adik la locul lui) ?
sau era ceva..meci asa friendly tongue.gif

oricum..ar trebui sa eviti solicitarea exagerata a articulatie respective ....si p viitor sa invetzi sa cazi cum tre biggrin.gif (e si asta o arta..serios)

bine k facisport...pacat k stai departe d el o sapt da asta e...

insanatosire grabnica

Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 4 2007 02:18pm
sa zici mersi ca nu ai avut un picior in ghips, aia te linistea clar si nu numai o saptamana wink.gif
oricum e nasol, sper sa-ti revii cat mai repede smile.gif
Member
Posts: 875
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 4 2007 11:24pm
ms pt urari biggrin.gif sper sa fie bine
am jucat pe sintetic , dar cand m-a faultat cineva nu am mai avut timp sa imi restabilesc echilibrul si m-am dus pe partea dreapta
partea funny e ca ieri ma sunau astia sa ma duc la fotbal cu ei si eu eram bandajat tot tongue.gif

postati si voi aici icon_pointr.gif http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11580780&f=205
ce Olanda mellow.gif ca facem suc de portocale din ei tongue.gif

This post was edited by LevelServiceGM on Oct 4 2007 11:36pm
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 7 2007 04:45am
Quote (LevelServiceGM @ Fri, Oct 5 2007, 05:24am)
ms pt urari biggrin.gif sper sa fie bine
am jucat pe sintetic , dar cand m-a faultat cineva nu am mai avut timp sa imi restabilesc echilibrul si m-am dus pe partea dreapta
partea funny e ca ieri ma sunau astia sa ma duc la fotbal cu ei si eu eram bandajat tot tongue.gif

postati si voi aici icon_pointr.gif http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=11580780&f=205
ce Olanda mellow.gif ca facem suc de portocale din ei tongue.gif


nu mai scrie mah la pc..k iti fortezi articulatia tongue.gif
Member
Posts: 875
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 7 2007 11:09pm
Quote (Arx_X @ Sun, Oct 7 2007, 10:45am)
nu mai scrie mah la pc..k iti fortezi articulatia tongue.gif


aici ai dreptate ohmy.gif dar tst mai mult cu stanga tongue.gif
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Oct 9 2007 07:44am
Quote (LevelServiceGM @ Mon, Oct 8 2007, 05:09am)
aici ai dreptate  ohmy.gif dar tst mai mult cu stanga tongue.gif


nu se pune...tot tst e..iti obosesti ochii..aia duce la occipito-fatigabilitate accentuat..care indirect implica..disabilitati articulare superioare rofl.gif
Go Back To Romanian Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll