Quote (MrDjBthu @ Thu, 6 Sep 2007, 23:05)
de fapt sa foloseasca kakatu ala de program de tppk...
numa cei mai varza folosesc asa ceva -.-
skillu adevarat nu asa se face madaaaaaaaaaa
MIROASE A GELOZIE BAI!:D
btw sti ca`s pe #1?

peste tot?

best kill/ best rank .. bla bla?

EDIT: cica nu merge pe softcore.. pt ca imi inregistreaza toate killurile pe site.. si e setat sa mearga pe hc doar

daca fac kill pe softcore imi da erroare
This post was edited by napsterz0r on Sep 6 2007 07:41pm