Quote (Arx_X @ Fri, 21 Nov 2008, 21:06)
nu arata rau pt un desen..dar..nu era asta thread despre
diablo 3?
wow-istii astia acapareaza tot

no hard feelings baieti, j/k
in general, elfita e motivul pentru care multi joaca wow
restul e neinteresant, dar asteptarea ca ea sa apara pe ecran face totul ... :