Quote (Taiko @ Wed, 13 Aug 2008, 23:23)
evilspoon
te lasi de ls ????
da ma ... numai am timp de jucat ... incepe scoala ... plm ... mai greu anu asta ... si ies in fiecare zi cu bicicleta p'afara ... cu gagica alea alea ... in ultima perioada am fost foarte slow si ... m-am cam plictisit
poate la iarna ... sau la anu ... apare alt chef

si ca sa fiu chiar EVIL am sa inchei cu o expresie faimoasa
' i'll be back "

GL @ drops