d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania0" World Of Warcraft" Topic > Numai Pentru Jucatorii De Wow Si Wow+bc
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Apr 16 2008 12:16pm
Quote (rusclaudiualin @ Wed, 16 Apr 2008, 11:23)
Esti ruda cu Miron Cosma deci smile.gif)


baiatu ala de care vorbesti nu cred ca a vazut mina de foarte mult ori
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 16 2008 01:09pm
Quote (Serj_Tankian @ Tue, 15 Apr 2008, 19:45)
evident ca trebuie sa culeg iron ore, dar mai am si jewelcrafting (momentan totul e bazat pe cupru wink.gif )


mining+jewelcrafting e un combo foarte bun

Quote (MrDjBthu @ Wed, 16 Apr 2008, 09:42)
bravo, eu la druidu de am inceput imi bat capu cu ce greu se leveluieste....
si ma plictisesc vai de mine
sper ca atunci cand o sa am cat form o sa fie mai distractiv biggrin.gif


Chiar ca merge greu un druid, am inceput si eu unul cred ca acum vreo luna, asa de fun si abia e level 13, bine joc cu el 1 data pe saptamana sau ceva de genu. 1-10 e aiurea ca esti doar caster, la 10 iti iei bear form care e un pic mai altfel dar nu mare branza. Dupa 20 cand iei cat form am auzit ca e chiar fun, dar mai am pana ajung pe acolo.
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 16 2008 03:22pm
Quote (mmc01 @ Wed, 16 Apr 2008, 21:09)
Chiar ca merge greu un druid, am inceput si eu unul cred ca acum vreo luna, asa de fun si abia e level 13, bine joc cu el 1 data pe saptamana sau ceva de genu. 1-10 e aiurea ca esti doar caster, la 10 iti iei bear form care e un pic mai altfel dar nu mare branza. Dupa 20 cand iei cat form am auzit ca e chiar fun, dar mai am pana ajung pe acolo.


si eu tot la 13 m-am plictisit, si la fel zice lumea ca la 20 cand ai cat devine interesant...
ma rog, oi trai si oi vedea ^^
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Apr 22 2008 05:04pm
lvl 40 - am warhorse
parca e mai bine acum, cel putin momentan
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 26 2008 03:36am
Funny name smile.gif si nici macar nu e roman.

Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Apr 27 2008 04:53pm
lvl 46 - in Tanaris cu paladinul meu
folosesc acum o axa de 2 maini - damage la greu
dar trebuie sa imi reimprospatez echipamentul ca nu mai tine - trecem pe plate


This post was edited by Serj_Tankian on Apr 27 2008 04:55pm
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 28 2008 06:32am
Grats. Plate parca inveti la 40. N-ai incercat sa cresti ca protection? Cu scut si 1h, nu mai stiu dupa ce level e viabil sa mergi asa insa.

Druidul meu, in sfarsit lvl 20, a fost un chin. 18-20 am cumparat boost in Deadmines, 20g/run smile.gif Full Defias set. Dupa 20 merge mai bine treaba.

Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 28 2008 03:06pm
dragut cosmine, eu l-am cam abandonat pe al meu la 13.
sa-mi zici cum e dupa 20, ca acolo cica ar trebui sa inceapa fun-ul.
si sa fie usor de lvl.
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 28 2008 11:23pm
Merge mult mai bine, am facut ieri 21-23 simplu si fara bataie de cap. Downtime zero.
Daca vrei sa continui, sfatul meu e sa cauti boost prin Wailing Cavern, gasesti un mage de lvl 70 si n-ai treaba smile.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
May 1 2008 12:12am
lvl 51 - am dat reskill la paladin si m-a costat 1g
am trecut la un build de Retribution biggrin.gif
vreau sa spun ca momentan e chiar placut
vedem mai incolo
Go Back To Romanian Topic List
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll