d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Wow
Prev1789101122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Oct 11 2009 09:58am
Quote (MrDjBthu @ Sun, Oct 11 2009, 04:50pm)
lol pai si rfc nu ai facut ? la lvl 13 + ?


hmm nup
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Oct 12 2009 01:45am
eu mai am un pic si termin 3000 de questuri ;)
Member
Posts: 28
Joined: Oct 11 2009
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 12 2009 02:13am
Quote (Serj_Tankian @ Mon, Oct 12 2009, 10:45am)
eu mai am un pic si termin 3000 de questuri ;)


tare siteu ;)

campionate de cs sunt aici ?
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Oct 12 2009 02:32am
Quote (Serj_Tankian @ Mon, Oct 12 2009, 09:45am)
eu mai am un pic si termin 3000 de questuri ;)


e bine asha :D`
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 12 2009 09:12am
Quote (Serj_Tankian @ Mon, 12 Oct 2009, 09:45)
eu mai am un pic si termin 3000 de questuri ;)


esti nebun
si pana la loremaster ???
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Oct 13 2009 06:12am
mai am in Kalimdor de facut cam 150 si devin si loremaster
da cred ca mai dureaza pentru ca vreau sa fiu exalted cu Bloodsails si cu Booty Bay & Co.
si sunt destule questuri pentru Booty Bay & Co.
oricum nu ma grabesc :P

This post was edited by Serj_Tankian on Oct 13 2009 06:13am
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Oct 13 2009 07:50am
am si eu lvl 29 akm
kred k e greu la inceput da dupa ce ma obisnuiesc si invat voi face mai rpd
am fost cu un lvl 80 in sm sau km ashha ceva
am facut un lvl si ceva :D

da am o intrebare, de exmplu un xxxxxx de lvl 80 vrea sa ma ajute, eu pot sa iau un quest sa zicem de lvl 60 si dak pot, imi da aceiasi exp ca si cand am lvl 60 adik peste 10k exp? :D
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Oct 13 2009 08:06am
Daca ai putea sa-l iei ti-ar da ceva de genu 8k din ce tin eu minte. Insa nu poti, questurile au ranged pentru level.
Oricum, treaba cu leveling-ul merge greu cam pana la 40-50, dupa e mai usor.
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Oct 13 2009 08:06am
Quote (mmc01 @ Tue, Oct 13 2009, 04:06pm)
Daca ai putea sa-l iei ti-ar da ceva de genu 8k din ce tin eu minte. Insa nu poti, questurile au ranged pentru level.
Oricum, treaba cu leveling-ul merge greu cam pana la 40-50, dupa e mai usor.


aha :D
ms
dar am luat un quest kre trebuia sa bat ceva de lvl 40 :O si eu aveam doar 28
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Oct 13 2009 09:15am
Quote (Serj_Tankian @ Tue, 13 Oct 2009, 14:12)
mai am in Kalimdor de facut cam 150 si devin si loremaster
da cred ca mai dureaza pentru ca vreau sa fiu exalted cu Bloodsails si cu Booty Bay & Co.
si sunt destule questuri pentru Booty Bay & Co.
oricum nu ma grabesc :P


vezi ca pt titilul insane nu trebuie sa ii aia exalted pe steamwheel si sa bloodsails in acelasi timp.
daca ai avut o data reputatia merge si asa.
Go Back To Romanian Topic List
Prev1789101122Next
Add Reply New Topic New Poll