Quote (NimeniAltu @ Mon, 20 Apr 2009, 00:40)
pey tu crezi ca pierd timpu cu totzi prostii ?
ca dau de dastia ca tine la orice colt de strada ..nu te supara

dar daca esti prost dc comentezi asa mult ?
ti-am zis daca cunosti lume si esti cunoscut vino la mine ,..nu mai comenta ca nu isi are rostul ...
din tot ce ai zis nu reiese decat ca esti un copil de cls a 8 a 9 ca ai televisiune prin cablu si ca te uiti la stiri ( 17:00 ) ca stai prin militari sau ai avut trb vrodata pe acolo si ai retinut o adresa, si ca acu te lingi un cur cu texte " ca tine " si plm Suge-te Mult

, Get A Life