d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania Ladder Slasher Topic - Repost
Prev1789101144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 7 2008 03:40pm
Quote (Taiko @ Thu, Aug 7 2008, 10:58am)
macar gasesti ceva smile.gif))


am vanduto pe 2 k biggrin.gif armura


si miam cumparat asta

Angelic ultimanium dagger
Level Req: 55
Damage: 64 to 112

+44 Dexterity
+2 Vitality
+43 Intelligence
+10 Max Mana

1.2 k heart.gif


/e

2 Members: DyCa4EveR, ice_shadowx

ty heart.gif

This post was edited by DyCa4EveR on Aug 7 2008 03:45pm
Member
Posts: 15,202
Joined: Oct 22 2006
Gold: 2.00
Aug 7 2008 03:45pm
Quote (DyCa4EveR @ Thu, Aug 7 2008, 04:40pm)
am vanduto pe 2 k biggrin.gif armura


si miam cumparat asta

Angelic ultimanium dagger
Level Req: 55
Damage: 64 to 112

+44 Dexterity
+2 Vitality
+43 Intelligence
+10 Max Mana

1.2 k heart.gif


from me wub.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 7 2008 03:46pm
Quote (ice_shadowx @ Thu, Aug 7 2008, 11:45pm)
from me wub.gif


ty m8 biggrin.gif
i fking pwn all mobs with this biggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 7 2008 07:41pm
Quote (Necivilizat @ Thu, Aug 7 2008, 11:46pm)
ty m8 biggrin.gif
i fking pwn all mobs with this biggrin.gif


Daca imi permiti as vrea sa te corectez in aceste afirmatii vulgare pe timpul cand ai fost excitat de puterea acelui item care lai cumparat la un pret decent si probabil te v-a ajuta foarte mult. Eu te rog sa fii civilizar si cand apesi butonul " Add Reply " sa folosesti un vocabular decent si am observat ca acest forum este doar pentru romani , deci te rog sa scrii in Limba Romana
Cu stima si respect , Radu~

Am folosit butonul de editare : Mai devreme putin, am vazut un robe cu defence inferior la 1300 bucati de aur pixelate cu moduri foarte frumoase pentru un robe de clasa inferioara.

This post was edited by DyCa4EveR on Aug 7 2008 07:43pm
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Aug 7 2008 07:50pm
Quote (DyCa4EveR @ Fri, Aug 8 2008, 03:41am)
Daca imi permiti as vrea sa te corectez in aceste afirmatii vulgare pe timpul cand (in care) ai fost excitat de puterea acelui item care lai (l-ai) cumparat la un pret decent si probabil te v-a (va) ajuta foarte mult. Eu te rog sa fii civilizar (civilizat) , si (acest "si" este in plus) cand apesi butonul " Add Reply "  sa folosesti un vocabular decent , si am observat ca acest forum este doar pentru romani , deci te rog sa scrii in Limba Romana
Cu stima si respect , Radu~

Am folosit butonul de editare : Mai devreme putin, am vazut un robe cu defence (defense) inferior la 1300 bucati de aur pixelate cu moduri (mod-uri) foarte frumoase pentru un robe de clasa inferioara.


devil.gif

This post was edited by Taiko on Aug 7 2008 07:52pm
Member
Posts: 13,468
Joined: Jan 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Aug 8 2008 04:25pm
Quote (DyCa4EveR @ Fri, 8 Aug 2008, 04:41)
Daca imi permiti as vrea sa te corectez in aceste afirmatii vulgare pe timpul cand ai fost excitat de puterea acelui item care lai cumparat la un pret decent si probabil te v-a ajuta foarte mult. Eu te rog sa fii civilizar si cand apesi butonul " Add Reply " sa folosesti un vocabular decent si am observat ca acest forum este doar pentru romani , deci te rog sa scrii in Limba Romana
Cu stima si respect , Radu~

Am folosit butonul de editare : Mai devreme putin, am vazut un robe cu defence inferior la 1300 bucati de aur pixelate cu moduri foarte frumoase pentru un robe de clasa inferioara.


ohmy.gif WTF?!?!?!?!

brain surgery ? :|


strange :/

laugh.gifbiggrin.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 8 2008 04:40pm
Quote (EvilSpoon @ Sat, Aug 9 2008, 12:25am)
ohmy.gif WTF?!?!?!?!

brain surgery ? :|


strange :/

laugh.gifbiggrin.gif


Daca imi permiti sa vorbesc , as vrea sa traduc in limba noastra nationala.

Quote (evilspoon)
Operatie Pe Creier?
Ciudat


Chiar nu stiu de ce ai aceste motive de gandire. Eu am fost intodeauna un om stimat , demn de acest forum si foarte modest.
Sper ca nu te deranjeaza daca te intreb, dar ai niste batoane sau cutite de experienta de jucator 0 cu regenerare pe omorare 60+ ?
Am doar 28.49 bucati de aur pixelate dar pot sa fac rost imediat de la niste prieteni.
Apropo , inca putin si pot sami fac setul de vraji cu 100 + efect durabil.
Cu stima si respect , Radu~
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Aug 9 2008 08:13pm
Quote (tocilar @ Sat, Aug 9 2008, 12:40am)
Chiar nu stiu de ce ai aceste motive de gandire. Eu am fost intodeauna un om stimat , demn de acest forum si foarte modest.
Sper ca nu te deranjeaza daca te intreb, dar ai niste batoane sau cutite de experienta de jucator 0 cu regenerare pe omorare 60+ ?
Am doar 28.49 bucati de aur pixelate dar pot sa fac rost imediat de la niste prieteni.
Apropo , inca putin si pot sami fac setul de vraji cu 100 + efect durabil.
Cu stima si respect , Radu~


rofl... dute ma la scoala si lasane pe noi cu jafurile tale O.o
si ce plm baton.. te crezi joe? ohmy.gif
gtfo n44p

This post was edited by DyCa4EveR on Aug 9 2008 08:13pm
Member
Posts: 11,500
Joined: Jun 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 9 2008 09:49pm
passed atlast biggrin.gif

pacat ca is locked si nu am dat la nimeni gp's cry3.gif
Member
Posts: 6,446
Joined: Jun 5 2006
Gold: 5,584.00
Aug 10 2008 06:08am
bravo smile.gif

spor la samu , si .. RESET ! smile.gif
Go Back To Romanian Topic List
Prev1789101144Next
Add Reply New Topic New Poll