d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Romania0" World Of Warcraft" Topic > Numai Pentru Jucatorii De Wow Si Wow+bc
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 9 2008 04:09am
Si Grim Batol mai cade din cand in cand, in special seara si in special de cand a fost implementat 2.4, cred ca e prea mult World PvP pe insula. Cel mai aiurea a fost saptamana trecuta, luni, cand a cazut de doua ori si eram in raid avand bossul la 50%. Alta data a picat dupa ce-l omorasem pe Archimonde dar nu am apucat sa facem loot, inca se discuta la cine sa se duca itemele. Cand a revenit corpul nu mai era. Am facut ticket la un GM si le-a trimis prin posta peste vreo saptamana. Asta imi place la jocul asta, daca pierzi ceva ti se da inapoi.

Pe de alta parte, l-am dat ieri seara si pe Felmyst jos, azi se deschide prima poarta, asteptam cu nerabdare "Gemenele" smile.gif

Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 9 2008 10:01am
misto, bravo voua si spor la treaba cu gemenele alea wink.gif
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 11 2008 03:22am
Mersi smile.gif
Cred ca o sa le vedem duminica sau luni, s-a jucat cam slab zilele astea doua de cand s-a dat reset.

This post was edited by mmc01 on Apr 11 2008 03:22am
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Apr 14 2008 02:48pm
Aseara le-am vazut pentru putin si astazi mai mult. Nu arata prea bine smile.gif

Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Apr 14 2008 11:59pm
lvl 32 paladin
aseara am adunat 100 copper ore - am rupt mina biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 15 2008 01:33am
lol cosmine ce wipe misto ati luat ^^

@ adi tu nu trebuia sa aduni iron ore ?
vezi ca e o gramada in arathi, pe langa munti

edit: si guilda pe care am facut pe anachronos se apropie din ce in ce mai mult de momentul in care vom intra in Kara, d-abia astept sa vad ce e pe acolo biggrin.gif

This post was edited by MrDjBthu on Apr 15 2008 01:35am
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Apr 15 2008 11:45am
Quote (MrDjBthu @ Tue, 15 Apr 2008, 10:33)
lol cosmine ce wipe misto ati luat ^^

@ adi tu nu trebuia sa aduni iron ore ?
vezi ca e o gramada in arathi, pe langa munti

edit: si guilda pe care am facut pe anachronos se apropie din ce in ce mai mult de momentul in care vom intra in Kara, d-abia astept sa vad ce e pe acolo biggrin.gif


evident ca trebuie sa culeg iron ore, dar mai am si jewelcrafting (momentan totul e bazat pe cupru wink.gif )
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Apr 15 2008 05:26pm
am ajuns la gold ore si imediat fac si mithril ore biggrin.gif
Member
Posts: 22,955
Joined: Feb 25 2006
Gold: 1,034.21
Apr 16 2008 01:42am
Quote (Serj_Tankian @ Wed, 16 Apr 2008, 01:26)
am ajuns la gold ore si imediat fac si mithril ore biggrin.gif


bravo, eu la druidu de am inceput imi bat capu cu ce greu se leveluieste....
si ma plictisesc vai de mine
sper ca atunci cand o sa am cat form o sa fie mai distractiv biggrin.gif
Member
Posts: 18,753
Joined: Jan 5 2007
Gold: 465.15
Apr 16 2008 02:23am
Quote (Serj_Tankian @ Wed, 16 Apr 2008, 01:26)
am ajuns la gold ore si imediat fac si mithril ore biggrin.gif


Esti ruda cu Miron Cosma deci smile.gif)
Go Back To Romanian Topic List
Prev1789101114Next
Add Reply New Topic New Poll