Si Grim Batol mai cade din cand in cand, in special seara si in special de cand a fost implementat 2.4, cred ca e prea mult World PvP pe insula. Cel mai aiurea a fost saptamana trecuta, luni, cand a cazut de doua ori si eram in raid avand bossul la 50%. Alta data a picat dupa ce-l omorasem pe Archimonde dar nu am apucat sa facem loot, inca se discuta la cine sa se duca itemele. Cand a revenit corpul nu mai era. Am facut ticket la un GM si le-a trimis prin posta peste vreo saptamana. Asta imi place la jocul asta, daca pierzi ceva ti se da inapoi.
Pe de alta parte, l-am dat ieri seara si pe Felmyst jos, azi se deschide prima poarta, asteptam cu nerabdare "Gemenele"
