d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian >
Poll > *** Atentie Cu Cine Vorbiti Pe Jsp Sau Bnet *** > Daca Este Posibil Se Va Intampla Odata
Prev178910Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 20 2007 03:31am
Quote (Serj_Tankian @ Tue, Nov 20 2007, 08:34am)
pai daca toata lumea il da la oase cand intra cu conturile alea - o sa se plictiseasca


wub.gif
Member
Posts: 5,812
Joined: Oct 6 2007
Gold: 121.00
Nov 20 2007 05:26am
Quote (Arx_X @ Tue, Nov 20 2007, 09:31am)
wub.gif


Crek de 2 saptamani il huidui si-l injur smile.gif)) laugh.gif
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 20 2007 01:26pm
Quote (RO_Marci @ Tue, Nov 20 2007, 08:25am)
Cumlea cu baietelul asta cu 2 coaie si jumate! Duminica seara era sa mi-o fur si eu de la el. Am vazut mura_ pe b.net si am crezut ca e madalin; l-am salutat, ca asa m-au invatat ai mei, sa fiu respectuos. Mi-a cerut contul si parola, aceeasi poveste, am vb cu el pe mess chiar; id: mura_muraturaevolve (parca), si ma convinsese, asa de prost am putut fi! Noroc cu Andrei ca era online si el si mi-a zis ca nu e madalin, ca el are alt id pe mess, si mi-am schimbat repede parola pe bnet!
Si apoi imediat a intrat si el cu cont flocking pe hardcore si zicea ca m-am certat cu mada! Erau si andrei serj acolo. Sa-mi fie invatatura de minte si sa-i cer id-ul de mess lui madalin biggrin.gif
Ma lasam de dia daca pierdeam contul...


fara suparare da kt de prost sa fii... stupid.gif baby.gif
Member
Posts: 9,970
Joined: Mar 7 2006
Gold: 21,070.00
Nov 20 2007 02:07pm
Quote (DyCa4EveR @ Tue, 20 Nov 2007, 22:26)
fara suparare da kt de prost sa fii... stupid.gif baby.gif


poti fi furat in autobuz si sa nu recunosti - da tot ai fost furat
daca zici ca nu o sa ti se intample - gresesti din start
Retired Moderator
Posts: 28,692
Joined: May 14 2006
Gold: 2,762.00
Trader: Trusted
Nov 20 2007 03:00pm
Quote (Serj_Tankian @ Tue, Nov 20 2007, 08:07pm)
poti fi furat in autobuz si sa nu recunosti - da tot ai fost furat
daca zici ca nu o sa ti se intample - gresesti din start


vouch...never say never wink.gif
Member
Posts: 4,784
Joined: Jun 25 2006
Gold: 1,151.00
Nov 21 2007 12:57am
Quote (DyCa4EveR @ Tue, Nov 20 2007, 10:26pm)
fara suparare da kt de prost sa fii...  stupid.gif  baby.gif


Daca ti se intampla tie la fel ca mie, nu mai ziceai asa! Nu stii cat de convingatori pot fi unii!
Member
Posts: 7,956
Joined: Sep 15 2006
Gold: 0.50
Nov 21 2007 10:06am
Quote (RO_Marci @ Wed, Nov 21 2007, 06:57am)
Daca ti se intampla tie la fel ca mie, nu mai ziceai asa! Nu stii cat de convingatori pot fi unii!


+1


tazar sa`ti dea dumnezeu sa ai copii mutilati


Si sati moara mata biggrin.gif




@ zed vb pe battle net dk il cunosti smile.gif
Member
Posts: 8,422
Joined: Oct 9 2005
Gold: 6,948.85
Nov 21 2007 10:16am
Quote (Cipy @ Wed, Nov 21 2007, 04:06pm)
+1


tazar sa`ti dea dumnezeu sa ai copii mutilati


Si sati moara mata biggrin.gif




@ zed vb pe battle net dk il cunosti smile.gif


chiar a ajuns o celebritate avortonul asta (tazar) io sper sa inchida cineva topicul....
Member
Posts: 10,840
Joined: Jun 20 2007
Gold: 1.39
Nov 21 2007 12:38pm
eu nush da tazar nu pr il vad asha disperat dupa rune... in + k el joak pe gs si are tot ce ii trb si nu cred k sar muta din vila lui dkt sa vina intro cocioaba kre nush dak are ceva... sis mai ales sa cerseasca
Member
Posts: 28,592
Joined: Nov 3 2005
Gold: 17,707.00
Nov 21 2007 01:18pm
Quote (RO_Marci @ Tue, 20 Nov 2007, 10:25)
Cumlea cu baietelul asta cu 2 coaie si jumate! Duminica seara era sa
mi-o fur si eu de la el. Am vazut mura_ pe b.net si am crezut ca e
madalin; l-am salutat, ca asa m-au invatat ai mei, sa fiu respectuos.
Mi-a cerut contul si parola, aceeasi poveste, am vb cu el pe mess
chiar; id: mura_muraturaevolve
(parca), si ma convinsese, asa de prost am putut fi! Noroc cu Andrei ca
era online si el si mi-a zis ca nu e madalin, ca el are alt id pe mess,
si mi-am schimbat repede parola pe bnet!
Si apoi imediat a intrat si el cu cont flocking
pe hardcore si zicea ca m-am certat cu mada! Erau si andrei serj acolo.
Sa-mi fie invatatura de minte si sa-i cer id-ul de mess lui madalin:D
Ma lasam de dia daca pierdeam contul...


mare atentie>>idiotul incearca tot ce poate

regula mea>>>nu cer pass / cont la nimeni !!
asa ca>>atunci cand cer>>>nu sunt eu 8)

si in plus idiotul are un limbaj care, in10 secunde, toata lumea care ma cunoaste isi da seama ca nu sunt eu , lol 8)

daca cine va are nevoie de ceva sa dea pm aici>>nu mai e nici o pacaleala pe forum>>nu poate face acc decat nou lol

FLO
Go Back To Romanian Topic List
Prev178910Next
Closed New Topic New Poll