Quote (RO_Marci @ Tue, 20 Nov 2007, 10:25)
Cumlea cu baietelul asta cu 2 coaie si jumate! Duminica seara era sa
mi-o fur si eu de la el. Am vazut mura_ pe b.net si am crezut ca e
madalin; l-am salutat, ca asa m-au invatat ai mei, sa fiu respectuos.
Mi-a cerut contul si parola, aceeasi poveste, am vb cu el pe mess
chiar; id: mura_muraturaevolve
(parca), si ma convinsese, asa de prost am putut fi! Noroc cu Andrei ca
era online si el si mi-a zis ca nu e madalin, ca el are alt id pe mess,
si mi-am schimbat repede parola pe bnet!
Si apoi imediat a intrat si el cu cont flocking
pe hardcore si zicea ca m-am certat cu mada! Erau si andrei serj acolo.
Sa-mi fie invatatura de minte si sa-i cer id-ul de mess lui madalin:D
Ma lasam de dia daca pierdeam contul...
mare atentie>>idiotul incearca tot ce poate
regula mea>>>nu cer pass / cont la nimeni !!
asa ca>>atunci cand cer>>>nu sunt eu 8)
si in plus idiotul are un limbaj care, in10 secunde, toata lumea care ma cunoaste isi da seama ca nu sunt eu , lol 8)
daca cine va are nevoie de ceva sa dea pm aici>>nu mai e nici o pacaleala pe forum>>nu poate face acc decat nou lol
FLO