Quote (mmc01 @ Sat, 12 Sep 2009, 22:30)
Cu siguranta ca exista, e un fapt de altfel. Dar noi vorbeam de Blizzard si jocurile produse de ei.
cap de scoica.. eu nu stiu ce jocuri joci tu scoase de koreeni care scot 10 jocuri pe an... cel mai popular scos de koreeni pe care il stiu e lineage2.. si dupa muuuuuuuuuuuuuuuuulti ani de pascut lucerna.. s'augandit sa mai scoata unu numit Blade&Soul ... si asta nu e al zecelea anu' asta :)) care la fell va fi.. o sa fie free dar unele chestii vor fi pe bani..
blizzard pana aku a facut alte magarii pe diabo.. mai grave decat WOW care se plateste.. toate siteurile gen vritems si altele ale cui crezi ca sunt?.. sper sa iasa curand sa te convingi dar pana atunci mai bine sa vb de d2 reset
