d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Romanian > Informatie Despre Reset & Patch > Reset
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Sep 11 2009 04:59pm
Quote (leXu @ Sat, 12 Sep 2009, 00:58)
gratis am zis si eu ca o sa fie primii ani DUPA LANSARE!(precizez pentru subnormalii care nu pot lega mai mult de 4 cuvinte)! iar dupa aceea se pot pune pret pe unele features.. acc pro.. vip.. si dastea:P


Unde ai vazut tu asa ceva la Blizzard pana acum? Ori platesti de la inceput, cazul World of Warcraft, ori nu.

Te crezi pe server private de Lineage?
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Sep 11 2009 05:49pm
Quote (mmc01 @ Fri, 11 Sep 2009, 23:59)
Unde ai vazut tu asa ceva la Blizzard pana acum? Ori platesti de la inceput, cazul World of Warcraft, ori nu.

Te crezi pe server private de Lineage?


tu nici acum nu te'ai dat jos din copac.. o sa vezi ca asa o sa fie :)) 99% din jocurile actiale care sunt "gratis" pe serverele oficiale asa face!
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Sep 12 2009 05:19am
Quote (leXu @ Sat, 12 Sep 2009, 01:49)
tu nici acum nu te'ai dat jos din copac.. o sa vezi ca asa o sa fie :)) 99% din jocurile actiale care sunt "gratis" pe serverele oficiale asa face!


Eu nu vorbeam de jocurile actuale, aka chinezarii, vorbeam de jocurile produse de Blizzard, unde singurul cu plata lunara e wow, restul platesti cand le cumperi.
Iesi din pestera!
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 12 2009 05:45am
am jucat mai multe jocuri online, unde nu platesti nimica, sau le downloadezi gratis sau sunt jocuri din web browser care sunt chiar faine. si producatorii castiga din reclame sau vanzarea de gold sau items.
Member
Posts: 40,205
Joined: Apr 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Sep 12 2009 01:26pm
Quote (the_rest @ Sat, Sep 12 2009, 01:45pm)
am jucat mai multe jocuri online, unde nu platesti nimica, sau le downloadezi gratis sau sunt jocuri din web browser care sunt chiar faine. si producatorii castiga din reclame sau vanzarea de gold sau items.


fii ma serios :D Blizzard e un brand , nu un cacat de firma coreeana care face 10 mmorpg-uri pe an :unsure:
Member
Posts: 36,244
Joined: Nov 29 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Sep 12 2009 02:39pm
Quote (brainpower777 @ Sat, 12 Sep 2009, 22:26)
fii ma serios :D Blizzard e un brand , nu un cacat de firma coreeana care face 10 mmorpg-uri pe an :unsure:


cred ca pentru tine nu exista alte jocuri decat cele facute de blizard, asa-i ? :P

This post was edited by the_rest on Sep 12 2009 02:39pm
Member
Posts: 11,323
Joined: Mar 5 2006
Gold: 8.43
Sep 12 2009 03:30pm
Cu siguranta ca exista, e un fapt de altfel. Dar noi vorbeam de Blizzard si jocurile produse de ei.
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Sep 12 2009 05:55pm
Quote (mmc01 @ Sat, 12 Sep 2009, 22:30)
Cu siguranta ca exista, e un fapt de altfel. Dar noi vorbeam de Blizzard si jocurile produse de ei.


cap de scoica.. eu nu stiu ce jocuri joci tu scoase de koreeni care scot 10 jocuri pe an... cel mai popular scos de koreeni pe care il stiu e lineage2.. si dupa muuuuuuuuuuuuuuuuulti ani de pascut lucerna.. s'augandit sa mai scoata unu numit Blade&Soul ... si asta nu e al zecelea anu' asta :)) care la fell va fi.. o sa fie free dar unele chestii vor fi pe bani..
blizzard pana aku a facut alte magarii pe diabo.. mai grave decat WOW care se plateste.. toate siteurile gen vritems si altele ale cui crezi ca sunt?.. sper sa iasa curand sa te convingi dar pana atunci mai bine sa vb de d2 reset :)
Member
Posts: 40,205
Joined: Apr 16 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Sep 13 2009 12:34am
Quote (leXu @ Sun, Sep 13 2009, 01:55am)
cap de scoica.. eu nu stiu ce jocuri joci tu scoase de koreeni care scot 10 jocuri pe an... cel mai popular scos de koreeni pe care il stiu e lineage2.. si dupa muuuuuuuuuuuuuuuuulti ani de pascut lucerna.. s'augandit sa mai scoata unu numit Blade&Soul ... si asta nu e al zecelea anu' asta :)) care la fell va fi.. o sa fie free dar unele chestii vor fi pe bani..
blizzard pana aku a facut alte magarii pe diabo.. mai grave decat WOW care se plateste.. toate siteurile gen vritems si altele ale cui crezi ca sunt?.. sper sa iasa curand sa te convingi dar pana atunci mai bine sa vb de d2 reset :)


ar trebui sa iti schimbi guild rank-ul in "iAM a noob"
site-urile alea sunt ale unor tipi care umbla si pe jsp , n-ai vazut niciodata de-alde shaccornet care fac need list cu random items la orice ora din zi si noapte ? shop slaves :D
Member
Posts: 18,790
Joined: Jul 14 2009
Gold: 287.00
Sep 13 2009 04:10pm
Quote (brainpower777 @ Sun, 13 Sep 2009, 07:34)
ar trebui sa iti schimbi guild rank-ul in "iAM a noob"
site-urile alea sunt ale unor tipi care umbla si pe jsp , n-ai vazut niciodata de-alde shaccornet care fac need list cu random items la orice ora din zi si noapte ? shop slaves :D


bine.. a vorbit mutu..
Go Back To Romanian Topic List
Prev167891011Next
Add Reply New Topic New Poll