Quote (Arx_X @ Sun, Jun 29 2008, 10:49pm)
daca n-as fii vazut meciurile Romaniei (exceptandu-l pe cel cu Italia) as fii zis ca a fost o finala execrabila
n-am vazut mai nimic spectaculos , despre gol ce sa mai zic..asta e
eu sunt fan DE dar nah..castiga cei cu mintea mai libera
rofl a fost o finala cum am vruto eu, amandoua echipele au jucat nu au stat in aparare
si germania e praf -.- gg spania